středa 6. března 2013

Jak aktivovat Hvězdu Dračí ctnost

22. března 2013 v 7,30 hodin je nejpříhodnější čas pro to abychom pro tento rok aktivovali Hvězdu Dračí ctnost která podporuje a vnáší do našeho života podporu našem bohatství. A to jak hmotného tak toho nehmotného. Také tato hvězda zmírňuje dopad neblahých Hvězd označovaných jako Tři zabijáci. 
Hvězda Dračí ctnost se nachází v sektoru Sever v jeho centrální části. Na kompase 24 hor je to sektor s označením S2. Jedná se o sever +/- 7,5 stupně na každou stranu. Sektor S2 zaměříme z místa které označujeme jako Nebeská studna. Je to místo, kde se kumuluje čchi a je zde tzv, srdce domu. Dost často se nachází ve středu nemovitosti, ale není to pravidlem. Nebeská studna je vždy jen jedna. 

Postup aktivace je následující:
- aktivace se provádí v uvedený čas, tzn. 07,30hodin
- Hvězdu probouzí aktivita, takže je doporučeno v tomto místě provést nepatrnou změnu, kterou může být úklid, vynesení a vrácení zpět věcí jsou zde umístěné. V tradičním Feng Shui se pro aktivaci používá hlavně zvuk. Je doporučeno vzít kladivo a poklepat s ním na zeď, nejlépe zatlouc hřebík na který můžete následně něco zavěsit, popřípadě zazvonit v této části na zvon.
- po tom se do tohoto sektoru umístí nádoba s vodou. Voda přitahuje čchi. Voda by zde měla být cca 14 dní. Ideální by měla být odebrána dne 9. dubna. Je dobré, by voda byla slaná, tedy yangová. Voda by měla být ve velké nádobě. Malá miska = malá učinost.

Pokud jste podnikateli a kladete si otázku, kde je dobré aktivovat Hvězdu Dračí ctnost zda doma nebo v provozovně, je důležitější aktivovat u Vás doma.

Pokud jste narození v roce OVCE není možné, abyste si tento den tuto Hvězdu aktivovali, protože denní vládce 22/03 je vaší kolizní podstatou.

V případě, že nevíte kde najít sektor S2 nebo si tím nejste jistí je možné si objednat konzultaci během které vám sektor S2 lokalizuju. Aktivaci však musíte provést vy sami.

Konzultaci si objednejte na telefonu 773 286 824.

Žádné komentáře:

Okomentovat