KONTAKT

Akademie Černé Želvy vznikla pro potřeby vzdělávání zájemců v oblasti tradičního Feng Shui, tradiční čínské astrologie BaZi, taoistické numerologie, základů TCM, věštecké a šamanské praxe, včetně dalších přidružených disciplín.

Jaroslav Vydržel

mobil 704 127 111

email: cernazelva@gmail.com
Tento "městský šaman" se narodil v Chomutově v roce 1972 a od roku 1985 žije v Praze. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993 a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti:

Léčení a uzdravování prostřednictvím technik celostní a tradiční čínské medicíny. Uzdravení stavů akutních i chronických, na těle i na duši. Používá různé techniky masáží, baňkování i moxování, a jiné techniky z čínské medicíny. Léčebné biodynamické praktiky prostřednictvím čchi i léčení psychosociálních disharmonií pomocí metody 3 AXIS.

Tvorba a výklad analýz FENG SHUI a sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky tak také filozoficky a další věštebná orákula jako třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj web cernazelva.cz . Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie, tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.


Zde najdete můj profil na databázi knih, kde najdete seznam knih které doporučuji včetně recenzí na různé knihy, které mne oslovily nebo naopak zklamaly.  DATABÁZE KNIH


Zde najdete rozhovor, který se mnou udělal server Novinky.cz