VÝUKA ČÍNSKÉ ASTROLOGIE

V současné době můžete tradiční čínskou astrologii studovat jen prostřednictvím Korespondečního kurz tradiční čínské astrologie, kde prostřednictvím jednotlivých video lekcí z pohodlí domova projdete učivo shodné s tím, co je zahrnuto v běžných prezenčních kurzech Čínské astrologie.


Korespondenční video kurz Čínské astrologie


Tento kurz je určen začátečním, kteří se chtějí seznámit s tím, co to je, a jak vlastně funguje tradiční čínská astrologie. Během kurzu probereme základní teorii o Nebeských kmenech (Elementy a faktory osudu) a Pozemských větvích (12 zvířat čínského horoskopu) včetně příslušných vztahů mezi nimi. Seznámíte se zde s koncepcí HSR která vám pomůže pochopit rozdílnost lidského nastaveni, chování a jednání. Pro ty kteří se pak s čínskou astrologií chtějí seznámit hlouběji je určen kurz pro pokročilé studenty. 


Cena 5820 Kč


Začátek KORESPONDEČNÍHO KURZU: individuálně
REGISTRACE
Čínská astrologie pro pokročilé studenty


Tento kurz, který tvoří 7 modulů, je určen všem zájemcům o hlubší porozumění tradiční čínské astrologie. Rozvíjí a prohlubuje učivo předešlého základního kurzu čínské astrologie. Kurz je určen pouze absolventům základního kurzu, protože na ně přímo navazuje.


Hlubší porozumění BaZi
V rámci tohoto modulu si prohloubíme znalosti a souvislosti při sestavení a výkladu horoskopu (HHS / 10LC). podíváme se na další techniky pohledu na Denního vládce a seznámíme se s metodikou 12 životních fází.


Tong Shu a práce s časem
V rámci tohoto modulu se seznámíte se základy Tong Shu a výběru vhodného datumu pro různé typy činností. Seznámíte se s 28 Nebeskými domy a 12 denními úředníky se dny tří zabijáků a dalšími aspekty Tong Shu.


Teorie a praxe Shen Sha
V rámci tohoto modulu se seznámíte s metodikou Shen sha která je nezbytnou součástí tradiční čínské astrologie., naučíte se určit Shen sha jak v rámci horoskopu, tak v rámci proměny času Tong Shu. 


Metodiky určení životního hexagramu
V rámci tohoto modulu se seznámíte s metodikou starou stovky let, která propojuje na základě pozemských a nebeských čísel starou věštebnou Knihu proměn s konkrétním horoskopem. Naučíte se vypočítat jak základní hexagram tak také proměny do následných hexagramů, čímž se celý systém stává variabilní a velmi konkrétní.


Vztahové aspekty v BaZi
V rámci tohoto modulu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti vztahů. Probereme partnerské horoskopy a příslušné aspekty kombinací. Probereme rodinné stromy s odkazem na 4 pilíře a metodiku 10ti bohů Tedy zaměříme se na celkový rodinný koncept : prarodiče - rodiče - děti. Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.


Finanční apekty v BaZi
V rámci tohoto modulu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti financí. Projdeme si vlivy spojené s faktorem bohatství. Podíváme se na kariérní oblast a na výběr vhodného zaměstnání. Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.


Zdravotní aspekty v BaZi
V rámci tohoto modulu se podíváme na příznivé a nepříznivé nastavení v oblasti zdraví. Podíváme se na základní teze tradiční čínské medicíny a spojitost s elementy a zvířaty ve 4 pilířích. Podíváme se na odpovídající Shen Sha a jejich vliv.