VÝUKA TRADIČNÍHO FENG SHUI

Aktuální semináře a lekce 

FENG SHUI


Teorie a praxe Ba Zhai (8 domů)

PRAHA -  termín zatím nevypsán

Metoda osmi domů (BaZhai) patří k technikám SAN HE Feng shui a tedy nepracuje s časovými cykly. Mezi lidmi je známa prostřednictvím jejího aspektu Ming Gua, která rozděluje 8 základních směrů na příznivé a nepříznivé. Nicměné samotná technika je mnohem obsáhlejší a já vás s jejími základy a jejími aplikacemi seznámím na semiáři, kde probereme nejen klasických 8 domů, ale i 24 vzorců pro vchody a pro vstupy. Podíváme se jak pracovat s osmi Toulavými Hvězdami, NaJin elementy a aplikacemi Si Xiangu.

Seminář je určen pro vážné zájemce o tradiční feng shui z řad laické i odborné veřejnosti.

Teorie a praxe XKPWS (Purpurovo-bílý svitek)

PRAHA - 2 a 3 řijna 2021

Metoda Purpurovo-bílého svitku (XKPWS) patří do kategorie San Yuan. Tato metodika je podobná principům Letící Hvězdy, ale je o poznání jednoduší. Pracuje s principy BaZHai, ale v cyklech času jde dál. Pomocé této metody se naučíte klasifikovat vnitřní paláce, což skvěle doplní chápaní směru BaZhai. Nepotřebujete však komplikované znalosti 81combo XKFS. Princypy užívané v XKPWS vycházejí z klasické znalosti 5ti prvků a pro její zvládnutí nejsou potřebné žádné zvláštní znalosti 

Seminář je určen pro vážné zájemce o tradiční feng shui z řad laické i odborné veřejnosti.

10 lekcí tradičního Feng Shui pro veřejnost

PRAHA - termíny uvedené u jednotlivých lekcí
cena 1200 kč za lekci

Tyto jednotlivé lekce, jsou určeny pro širokou laickou veřejnost, která se v nich seznámi s pohledem a vybranými technikami tradičního Feng Shui na jednotlivé aspekty našeho života a prostoru. Lekcí je celekem 10 a pokrývají celou oblast tradičního Feng Shui a tak se mohou všichni seznámit s tím kterým aspektem Feng Shui aniž by museli absoluovat všechny ostatní. Takže ten koho zajímají vztahy optikou fs nemusí chodit na jiné lekce, ale může si vybrat jen to, co ho zajímá.

Feng Shui No.01 - Fakta a mýty ve FS I. 
termín 25.září 2021 - přihláška

Feng Shui No.02 - Fakta a mýty ve FS II.
t
ermín 9.října 2021 - přihláška

Feng Shui No.03 - Vnitřní a vnější aspekty FS
termín 13.listopadu 2021 - přihláška

Feng Shui No.04 - Zahrada ve Feng Shui
termín 5.prosince 2021- přihláška

Feng Shui No.05 - Kariéra a osobní rozvoj
termín leden - přihláška
Feng Shui No.06 - Zdravotní aspekty a vitalita
termín unor - přihláška
Feng Shui No.07 - Vstupy, vchody a dveře
termín březen - přihláška
Feng Shui No.08 - Tajemství správné kuchyně
termín duben - přihláška
Feng Shui No.09 - Tajemství dobré ložnice
termín květen - přihláška
Feng Shui No.10 - Interiérový design očima Feng Shui
termín červen - přihláška

Pokud se chcete začít seznamovat s tím co je to Feng Shui a jak ho můžete využít ve svém životě, zapomeňte nejspíš na všechny knihy, které jste u nás o Feng Shui mohli číst, protože valná většina jich stojí za starou belu a o Feng Shui podávají převážně zkreslený a zavádějící pohled. Přes to že jich vyšlo na desítky za přečtení jich stojí opravdu jen pár.Pokud bych vám měl doporučit některé publikace, které u nás o Feng Shui vyšli, bylo by to tyto a ne nezbytně v tomto pořadí : 

3. Stephan Skinner - Létající hvězda Feng Shui
4. Kartar Diamond - Feng šuej pro skeptiky
5. Richard Creightmore - Feng Šuej
6. Nejenom moje  texty o Feng Shui ke stažení z ULOZ.TO


Nejčastější termín používaný ve Feng Shui či čínské astrologii je pojem čchi. A o tom co je to čchi píšu ve svém článku na těchto stránkách : Co je to čchi takže se na něj podívejte a pokud máte dotazy, neváhejte mi napsat nebo přijít na nějaký seminář, kde se o tom to pojmu dovíte víc.

O tom jaké mýty a omyly o učení Feng Shui panují píšu v článku Omyly a mýty Feng Shui. Najdete zde základní informace o učení Feng Shui i o čchi jako také. V článku psaný pro realitní server najdete tyto informace doplněné o to co je to analýza  Feng Shui a jak se provádí. Článek najdete zde.

Přesto, že v drtivé většině lidi zajímá především design jejich bytu, je to okolní prostředí které určuje kvalitu Feng Shui. Pokud žijete ve špatné lokalitě, nic vám nepomůže dobré rozmístění nábytku a vhodné barvy. Co nám Feng shui říká o lokalitě ve které žijeme a jak se dívat na venkovní prostředí je článek který najdete zde. Lokalita místa kde žijeme z pohledu Feng Shui