Semináře a kurzy

Základní kurz čínské astrologie PRAHA 

duben/červen 2020

BLIŽŠÍ INFORMACE A PŘIHLÁŠKA


10 lekcí tradičního Feng Shui

soubor jednodenních workshopů od února 2020 do ledna 2021 určených pro širokou i odbornou veřejnost.

Další informace a přihláška


BaZi pro terapeuty - PRAHA

6ti denní seminář rozdělený na dvě části (duben a květen) kde se seznámíme s metodami BaZi (čínské astrologie) a tím, jak jich využít v terapeutické praxi. Naučíme se spočítat poměry jednotlivých 5ti elementů v každém člověku a dovodit z toho, základní nastavení a případné projevy nemocí. Pomocí nebezských kmenů a pozemských větví určit, které části lidského těla mohou být nemocí postiženy. Seznámíme se s konceptem ročních období a 24Jie Qi v návaznosti na akupunkturní dráhy a projevy jednotlivých z 5ti elementů. A další.
Seminář je primárně určen pro: studenty a praktiky TCM
- terapeuty celostní a alternativní medicíny, kteří pracují s čínským systémeme 5ti prvků
- pro výživové poradce a makrobiotiky
termin: 24,25,26 duben / 29,30,31 květen
Cena: 7500,- Kč


PŘIPRAVUJI na podzim 2020 !!!

Ojedinělý FENG SHUI seminář metody Purpurovobílého svitku, což je metoda klasifikace interiéru domu nebo bytu pocházející z období, kdy se utvářela metodologie Letící Hvězdy (XuanKongFejSing), tedy zhruba ze 17. st., ale pro laiky je příznivější a méně náročná na znalost Knihy proměn (Yi Jing) a 81 kombinací. Není tolik známá a populární jako Letící Hvězda, ale je znatelně jednodušší v použití, při respektování všech pravidel tradičního Feng Shui. Patří do rodiny San Yaun technik, tedy k těm, které také pracují s časem.
Metoda Purpurovobílého svitku má jednodušší použití a interpretaci, a protože pracuje zejména s HeTu a s 5ti proměnnými (WuSing), je také velmi účinná. Primárně totiž platí, že pomocí "5 prvků zvítězíš nad 8 směry".


Zájemci o bližší informace nechť píší na CernaZelva@gmail.com