neděle 30. října 2011

Co nás čeká ve 44 týdnu roku Kovového Králíka


Po delší době mám pro Vás připravenou týdení předpověď. 44 týden se vyznačuje dvěmi zvláštnostmi ale více si o nich přečtěte v předpovědích pro jednotlivé dny. Vždy je dobré se ještě ke všemu zamyslet nad tím, jak obecné znaky dne tvoří harmonii a nebo disharmonii s Vašemi znaky. Při tomto porovnávání je důležité znát Váš vlastní Element a Vaše vládnoucí zvíře.

Pondělí  - Obdržení / Obecně příznivý den Velmistra Donga
Pondělí vládne Zemská Ovce a my můžeme očekávat obecně příznivý den. Zemský charakter je Ovci vlastní a dobře s ní harmonizuje. Obecným charakterem tohoto znamení je slušnost, mírnost a zdrženlivost. V podzimním měsíci Psa, označil velmistr Dong tento den jako příznivý a krásně nám harmonizuje s denním strážcem, který nám říká, že tento den je ideální, když očekáváme, že něco dostaneme. Vhodný den k uzavření velké zakázky, žádost o zvýšení platu nebo vyřízení dědictví. Vhodný den pro žádost o velkou laskavost nebo nabídku k manželství. Den vhodný k tomu se něco také naučit, začít nějaký kurz nebo novou práci. Není to však vhodný den k lékařskému ošetření nebo pohřbívání.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Bohoslužby, Slavnostní ukončení předání, uzavření manželství, obchodování, Pořízení si zvířete,  Lov a rybaření, Zateplování domu, Nastoupení nové funkce
 • Spor, Cestování, Vyhledání lékaře, Pohřeb

Úterý - Otevření
Úterý vládne Kovová Opice a my můžeme očekávat relativně příznivý den. Projevem Kovu je obrácení pozornosti na věci vnitřní. To má pro nás příznivý vliv. Opici je vlastní právě energie Kovu kterou toto znamení přetaví v příznivém smyslu ke komunikaci a rozšíření vlivu. Denní strážce Otevření je právě těmto aktivitám nakloněn. V tento den by bylo vhodně nejenom obrazně ale i fakticky otevřít. A je jedno zda to bude vaše srdce nebo peněženka či kurz, obchod nebo jiná aktivita. Jde zde o aktivní začátek, ne o plány.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
 • Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Středa - Zavření / První 1/4 10.lunárního měsíce
Středě vládne Kovový Fénix a nás čeká poslední den cyklu denních strážců. Ukončení koloběhu. Kov a Fénix představuje Kovového Kohouta oznamujícího ukončení. Tak jako na Orloji odkokrhá kohout konec jeho představení. Dnes je dobré věnovat se všemu co vede k  ukončení. Dokončit projekt, dodělat podklady, dovyřídit vše co už nějaký ten čas odkládáte. Obecně tento den není pokládán za příznivý, ale pokud se podíváme na smysluplnost aktivit i dokončení může být pro nás užitečné.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Budování obraných pozic
 • Všechny důležité aktivity.

Čtvrtek - Založení
Čtvrtku Vládne Vodní Pes a my můžeme očekávat relativně příznivý den. Dnešní den je vhodný pro plány a plánování. Znamení Psa přináší bdělost, ostražitost která se v plánování může dobře hodit. Zemský charakter Psa je v konfliktu s Vodou která Psovi dnes vládne a proto dejte pozor na tvrdohlavost a hašteřivost. Založení je den vhodný k začátek nějaké činnosti a nejlépe nám ten rozdíl ukáže oblast partnerská, protože dnes je vhodný den pro Zásnuby nepříznivý pro svatební obřad.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Zasnoubení se, Zahájení podnikání, Podepsání dohod a smluv, učinit oznámení nebo ohlášení, Zahájení kampaně, Cestování, Chopit se úřadu nebo nového místa, navštěvování, Zahájení výstavby, Opravy a renovace
 • Uzavřít manželství, odeslání zboží / výplaty, provádět demolice, dělat pohřeb

Pátek - Odstranění
Pátku vládne Vodní Prase a my můžeme čekat ne úplně příznivý den. Vodní prase vnáší do dnešního dne moc rezignovanosti. Voda je temná Yin charakteristická energie ze které můžeme cítit chlad a vlhko hluboké rokle. Voda je praseti vlastní ale přemíra této energie může rozehrát i emoce které bychom nechtěli. Deprese, smutek nebo sexuální rozháranost.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Obřady, úklid, opravování, demolice, vyhledat lékařské ošetření
 • Požehnání náboženským artefaktům, zasvěcení talismanů a amuletů, uzavření manželství, příjem hospodářských zvířat, cestování, otevření obchodu, stěhování

Sobota - Hojnost
Sobotě vládne Dřevěná Krysa a my můžeme po pátečním Odstranění zažít zase jeden z příznivých dní. Energie Dřeva přináší dnešnímu dni vitalitu a jistou nestabilitu. Krysa je tím trochu vyčerpávána a tak se projeví všemožné nálady. Hojnost je vhodným dnem, pokud byste rádi z provozované činnosti měli vysoké výnosy. Podpisy smluv, vyjednávání, stmelování a posilování kolektivu, uzavírání manželství, obchod s nemovitostmi to vše by dnes mělo mít požehnání nebe.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Obřady, zasnoubení, uzavření manželství, zahájení podnikání, podepisování dohod a smluv, cestování, stěhování, otevření obchodu, opravy a renovace, zateplení domu, instalace různých zařízení,
 • Demolice, pohřeb, převzetí nové funkce nebo větší odpovědnosti

Neděle - Vyrovnání / Konec podzimu.
Neděli vládne Dřevěný Buvol a my bychom si měli dát tento den pozor, protože dochází k přerodu jednoho období v druhé. Dnes končí podzim a zítřkem nám přichází podle pravidel čínského kalendáře zima. Obecně se tomuto dni říká Den umrlce, protože zde energie jednoho období končí. Obecně se má za to, že je prospěšné tento den nedělat žádná důležitá rozhodnutí ani aktivity. Pokud ale přesto neberete toto varování v potaz zde jsou pro denního strážce vhodné a nevhodné činnosti.

Příznivé a nepříznivé činnosti:
 • Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
 • Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.

  Žádné komentáře:

  Okomentovat