pondělí 21. listopadu 2011

Co nám přinese nadcházející 47. týden

Nadcházející týden bude patřit Luně a tak se podívejte co a jak se bude dít. Myslím, že střed týden budeme prožívat zajímavé vlivy protože velmistr DONG označil tři po sobě jdoucí dny za příznivé. Navíc se budou ve spojitosti s lunou dít asi zajímavé věci. Ti z vás, kteří si plánují chirurgické zákroky by si měli dát pozor. Slapové jevy se projevují i v našem těle.

21 Lis Geng Chen / +Ko Drak
Den Kovového Draka je příznivým dnem. Síla tohoto znamení vychází ze spojení s prvkem Země, který je živitelem Kovu. Můžeme čekat příznivý den pro jednání a vyjednávání.  Tento den bude příznivé začít realizovat plánované aktivity. Obrazem jangového Kovu je zbraň, takže buďte v prosazování svých přání opatrní. Síla Kovu může být zraňující.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Zateplení domů, stěhování, cestování.

22 Lis Xin Si / -Ko Had
Den Kovového Hada je neblahým dnem. Nepříznivých charakter dne je dán kolizním vztahem vládce dne (HAD) a vládce měsíce (KANEC). Denní energie sice  nejsou v konfliktu, ale vliv 9ti hvězd je problematický, protože Had sebou přináší negativní vliv žluté-5tky.  Buďte dnešní den opatrní, protože neblahé vlivy se násobí a to nebývá dobré znamení. Ve vzduchu bude cítit oslabení a vyčerpání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Demolice
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, uctívání, zásnuby, svatba, podpisy dohod a smluv, cestování, stěhování, zateplení domů

23 Lis Ren Wu / +Vo Kůn
Den Vodního Koně nebude zcela příznivým dnem.  Tento den se objevuje mnoho znamení zvěstujících vnitřní konflikt. Tím problémem je vliv energie Vody. Ta má nepříznivý vztah jak se Zemí měsíčního vládce, tak s podstatou Koně, kterým je Oheň.  Podstatou dne bude nebezpečí, které může dnes ležet v oblasti přátel a partnerství.  Tento den nastává také lunární přizemí, které zesiluje  vliv Luny do našich životů.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Vyhněte se všem důležitým aktivitám

24 Lis Gui Wei / -Vo Ovce (3) DŘEVO
Den Vodní Ovce bude příznivým dnem. Ovce a Kanec jsou přátelé a proto se můžeme těšit na klidný den naplněný hojností.  Vodní energie bude usměrněna Zemským charakterem měsíčního vládce. Přirozená podnikavost a energie znamení bude příznivá. Slušnost Ovce a podnikavost Kance jsou tohoto dne atributy kterých byste se měli držet.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:Obřady, zasnoubení, uzavření manželství, zahájení podnikání, podepisování dohod a smluv, cestování, stěhování, otevření obchodu, opravy a renovace, pořízení zvířete, opravy, výstavba, kopání hrobu,pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Demolice, spory a hádky

25 Lis Jia Shen / +Dř Opice
Dnešní den začíná 11 lunární měsíc roku Kovového Králíka, takže na nebi bude Luna v Novu a my zažijeme den Dřevěné Opice. Tento den pro nás bude relativně příznivým, přestože Opice a Kance mají složitější vztahy. Dnes asi bude vše moc uspěchané, ale přesto hlavním tématem dne bude obdržení. To jak do lesa voláme rozhoduje o tom jak se nám les ozve. A dnes se bude les ozývat. Hvězda Ču-men napovídá, že problémy by mohli být v ženských oblastech, ve výživě a v přijetí.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

26 Lis Yi You / -Dř Kohout
Den Dřevěného Fénixe je relativně příznivým dnem.  Vztah Fénixe a Kance přináší uvolnění z napětí předešlých dní. S uvolněním přichází otevření nových možností. Sledujte svět kolem sebe. Sledujte nové směry a cesty, které se před vámi mohou objevit. Dnešní den je příznivý a můžeme očekávat úspěch. Úspěch byste měli očekávat především v oblasti rodiny a kariéry.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

27 Lis Bing Xu / +Oh Pes
Den Ohnivého Psa je posledním dnem cyklu denní čchi a dnešním dnem dochází k jeho uzavření. Pes a Kanec mají problematické sousedské vztahy. Ohnivý charakter hvězdy Jou Pi je oslabený Zemskou Cou Fu. Tento den je vhodný na dokončování. Nepříznivost tohoto dnes se může projevit hlavně v oblasti vztahů. Rodinných, partnerských, k dětem i přátelům. Buďte tedy opatrní. Lepší dnes asi bude vyrazit do přírody.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Budování obraných pozic
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Všechny důležité aktivity.

Žádné komentáře:

Okomentovat