pondělí 7. listopadu 2011

Co nás čeká ve 45 týdnu roku Kovového Králíka.

Co nás čeká v tomto týdnu? Také jste zvědaví? Tak je do toho pojďte se podívat jaké tajemství skrývá pátek 11.11.2011 :-)

7.11.2011 Pondělí
Pondělí vládne Ohnivý Tygr a my můžeme očekávat obecně příznivý den. Ohnivý charakter dne napovídá o činorodosti, kterou by tento den měl být naplněn. Tygr představuje vznešenost v přístupu a zacházení. Dnes začíná zima a tento den přebírá vládu nový vládce 2.pilíře, který je  Zemský Kanec. Dnes byste měli upustit o snahy získat za každou cenu na vrch. Naopak se nemusíte bát jít do sporu kde vám někdo křivdí, protože pokud budete postupovat správně osud vám pomůže síly vyrovnat. Problémy se mohou skrývat v paláci partnerství a nápomocných přátel.
Příznivé a nepříznivé činnosti:
§     Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
§     Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.

8.11.2011 Úterý
Úterý vládne Ohnivý Králík a my můžeme očekávat obecně příznivý den. Králík bude Ohněm posílen a vy byste měli využít této chvíle k posílení svých pozic nebo sebe sama. Oheň je činorodost, aktivita směřující k cíli, cílevědomost. Problematické vlivy by dnes mohli být v paláci partnerství a dětí.   
Příznivé a nepříznivé činnosti:
·         Uctívání, uzavření manželství, plánování, strategická rozhodnutí, obchodní aktivity, pořízení si zvířat, začátek práce, otevření obchodu, zateplování domů
·         Setkání se státní správou, podávat žádosti, spory a soudy, cestování, stěhování, převzetí nové funkce, vyhledání lékařské péče, pohřbívání.

9.11.2011 Středa
Středě vládne Zemský Drak a my můžeme očekávat obecně příznivý den postižený strnulostí. Snad je to předzvěst nadcházejícího neblahého dne. Drak sebou přináší nepředvídatelnost a přesto že nejsou s Kancem v kolizi je potřeba si na dnešní den dát pozor. Den je to vhodný k aktivitám i kdyby se zdálo že jde dnes všechno hůř. Co neuděláte dnes zítra nedohoníte.
Příznivé a nepříznivé činnosti:
§     Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
§     Zateplení domů, stěhování, cestování.

10.11.2011 Čtvrtek
Čtvrtku vládne Zemský Had a my můžeme obecně čekat neblahý kolizní den. Kanec se staví proti Hadovi. Tento den je lepší být v klidu a nevyvíjet žádnou důležitou aktivitu. Kolize sebou nese destrukce. Dnes vládne stagnace a úpadek. Buďte na sebe opatrní.  
Příznivé a nepříznivé činnosti:
§     Demolice
§     Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, uctívání, zásnuby, svatba, podpisy dohod a smluv, cestování, stěhování, zateplení domů

11.11.2011 Pátek – Kovový Kůň
Nebezpečí
Toto pro mnohé magické datum je z pohledu čínské astrologie neblahým dnem ve kterém je prospěšné vyhnout se všem podstatným aktivitám. Kovový Kůň přináší změny a přesto že vliv Purpurové9 a Bílé8 je obecně příznivý není toto vhodný den ani k zásnubám ani ke svatebním obřadům. Určité nebezpečí leží v oblasti zdraví, kde je vhodné vyhnout se všemu kde riskujete úraz.
Příznivé a nepříznivé činnosti:
·         Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
·         Vyhněte se všem důležitým aktivitám

12.11.2011 Sobota
Sobotě vládne Kovová Ovce a my můžeme očekávat obecně příznivý den naplněný úspěchem. Kov Ovce žije ze síly  Zemského Kance. Dnes se snažte a bude vám přáno. Komunikace bude úspěšná a sebevědomí posíleno. Slušnost a střídmost slaví úspěch. Pokud vám nepůjde především o peníze ale o dobrou věc vaše dílo bude požehnáno. Dnes vládnou tři osmičky, číslo ovládající mužský element.
Příznivé a nepříznivé činnosti:
§     Obřady, zasnoubení, uzavření manželství, zahájení podnikání, podepisování dohod a smluv, cestování, stěhování, otevření obchodu, opravy a renovace, pořízení zvířete, opravy, výstavba, kopání hrobu,pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
§     Demolice, spory a hádky

13.11.2011 Neděle
Neděli vládne Vodní Opice a my můžeme čekat den plný proměnlivých vlivů. Voda z Zem jsou v konfliktním postavení a přesto že Kanec není pro Opici nepřítel, můžeme čekat že se vše povleče a většinou věci nepůjdou jak mají. Dnes je den kdy každý dostane po právu co jeho jest. A kdo seje vítr sklidí dnes bouři.
Příznivé a nepříznivé činnosti:
§     Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
§     Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

Žádné komentáře:

Okomentovat