pondělí 28. listopadu 2011

Jak se nám povede v 48 týdnu

S nadcházejícím týdnem jsem pro vás připravil přehled toho, co nás čeká v 48 týdnu z pohledu tradiční astrologie. Nezapomeňte, že se chystá výstava Minerva na které bude v neděli od 10 hodin vůbec první přednáška na téma ROK 2012 z pohledu tradiční čínské astrologie. Zajímat by vás také mohlo to že velmistr Dong ustanovil pátek 2.prosince jako příznivý den kdy jsou energie dne a měsíce sladěny do optima. Více se dozvíte ale v jednotlivých dnech.

 
28 Listopad Ding Hai
Pondělí je dnem Ohnivého Kance a my můžeme očekávat příznivý den. Znamení dne se příznivě zdvojují a to v tomto případě přináší příznivé znamení i hvězdná kombinace dvou osmiček. Denní strážce nás nabádá, abychom se nebáli a projevili svou aktivitu. Tento den je vhodný pro aktivity spojené s novou činností. Začněte tedy novou práci, nový kurz, nový vztah. Vneste do svého života něco nového a nebudete litovat. Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení HADA.   
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

29 Listopad Wu Zi
Úterý je dnem Zemské Krysy a my můžeme očekávat problematický den daný vztahem Krysy a Kance. Zesílený Zemský charakter jen posiluje stagnaci dne  a denní strážce radí být opatrný. Dokončete co máte rozdělané. Posilujte svou obranu. Uzavřete rozpracované věci. Někde uvnitř znamení je schován úspěch v milostných vztazích a také zbohatnutí z nemovitostí.  Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení KONĚ.   
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Budování obraných pozic
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Všechny důležité aktivity.

30 Listopad Ji Chou
Středa je dnem Zemského Buvola a my můžeme očekávat příznivý a úspěšný den. Znamení dne a měsíce se příznivě doplňují . Nebeské hvězdy přinášejí znamení úspěchu. Dnešní den přeje postupu v práci. Příznivý je dnešní den ke všem aktivitám, které jsou spojeny se začátkem  jakéhokoliv cyklu. Buvol je znamením vytrvalé pracovitosti které bude odměněna.  Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení OVCE.
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Zasnoubení se, Zahájení podnikání, Podepsání dohod a smluv, učinit oznámení nebo ohlášení, Zahájení kampaně, Cestování, Chopit se úřadu nebo nového místa, navštěvování, Zahájení výstavby, Opravy a renovace
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Uzavřít manželství, odeslání zboží / výplaty, provádět demolice, dělat pohřeb

1 Prosinec Geng Yin
Čtvrtek je dnem Kovového Tygra a přesto že je pravděpodobné že tento den je příznivý pro vydělání peněz, není to obecně tak příznivý den. Peníze získané nečistým způsobem přinesou v budoucnosti jen problémy. Tento den v sobě skrývá výšky i hloubky a proto buďte opatrní. Věnujte se hlavně očistě. Ukliďte a odstraňte vše co není správné a co nepotřebujete.  Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení OPICE.
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Obřady, úklid, opravování, demolice, vyhledat lékařské ošetření
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Požehnání náboženským artefaktům, zasvěcení talismanů a amuletů, uzavření manželství, příjem hospodářských zvířat, cestování, otevření obchodu, stěhování

2 Prosinec Xin Mao
Pátek je dnem Kovového Králíka, který by ale mohl být nepříznivý pro malé děti. Kombinace hvězd by mohla skrývat poranění. Králík je přítele Kance ale nehraje s otevřenými  kartami. Neupřímnost a skryté důvody mohou vést z vrcholu dolů.  Ve znacích úspěchu se skrývá zárodek úpadku. Ve spojení se skrývá rozchod. Obecně je to moc příznivý den a tak se snažte si ho užít plnými doušky.  Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení FÉNIXE.
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Obřady, zasnoubení, uzavření manželství, zahájení podnikání, podepisování dohod a smluv, cestování, stěhování, otevření obchodu, opravy a renovace, zateplení domu, instalace různých zařízení,
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Demolice, pohřeb, převzetí nové funkce nebo větší odpovědnosti

3 Prosinec Ren Chen
Sobota je dnem Vodního Draka a nám přináší energii vyrovnávající hladiny do optimální polohy. Kolize vztahů Země a Vody naznačuje nepříznivé tendence směřující až k možné újmě na zdraví. Drak představuje nevyzpytatelnost a tak buďte opatrní. Dřevo proti Zemi by mohlo být nepříznivě nakloněno dětem a tak je raději nespouštějte z očí. Obecně tento den pomůže tomu kdo je slabý ale ubere tomu kdo je silný.  Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení PSA. 
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.

 4 Prosinec Gui Si
Neděle je dnem Vodního Hada a je to obecně příznivý den, který může mnohé věci vylepšit. Posílení našich pozic, přidání tam kde máme málo je hlavním znakem dne.  Kombinace Zemských hvězd by mohlo přinést zdravotní problémy s dutinou břišní. Skrytá síla Hada je příznačná pro tento den který je příznivý pro aktivity spojené s úspěchem z dlouhodobého hlediska.  Nepříznivý by tento den mohl být pro ty co se narodili ve znamení KANCE.
 • PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Uctívání, uzavření manželství, plánování, strategická rozhodnutí, obchodní aktivity, pořízení si zvířat, začátek práce, otevření obchodu, zateplování domů
 • NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Setkání se státní správou, podávat žádosti, spory a soudy, cestování, stěhování, převzetí nové funkce, vyhledání lékařské péče, pohřbívání.

Žádné komentáře:

Okomentovat