úterý 6. března 2012

Vliv Ročních a Divokých Hvězd no.1 Wu Kuej

Každý dům či byt má svojí jedinečnou numerologickou kombinaci Plujících Hvězd vzniklou orientací nemovitosti a obdobím, kdy byla nemovitost postavena. Této kombinaci říkáme Hvězdná mapa prostoru.  Tato kombinace Plujících Hvězd určuje energetickou kvalitu jednotlivých místností, příznivý a nepříznivý vliv uvnitř nich a je stabilní do doby významné rekonstrukce objektu. Kromě této stabilní kombinace Plujících hvězd se však v časové rovině Feng Shui každoročně obměňují vlivy, kterým je potřeba věnovat pozornost. To je vše důvodem, proč nelze vytvořit stabilní a strnulé Feng Shui jednou pro vždy.

Vždy s příchodem nového astrologického roku, tedy s prvním dnem prvního dvojtýdne, kterému říkáme „Příchod Jara“ se posune a pozmění vliv jednotlivých ročních Plujících Hvězd a vliv tzv. Divokých hvězd. My si zde představíme jen některé z nich a povíme si jaké nápravné prostředky k nim bychom měli zvolit.

Nejproblematičtější roční Plující Hvězdou je hvězda Wu Kuej známá spíše jako Žlutá5. Této neblahé hvězdě je potřeba věnovat zvýšenou pozornost pro její velmi neblahý vliv do našich životů a to jak v Hvězdné mapě prostoru, tak v každoročních kontrolách a analýzách tvořených vždy před začátkem února nadcházejícího roku. Je potřeba překontrolovat jak její stabilní polohu v Hvězdné mapě prostoru, tak její každoroční polohu protože jinak budeme postupovat pokud nám Wu Kuej obsadí koupelnu a jinak budeme postupovat pokud ji najdeme v ložnici, dětském pokoji či kuchyni. Její neblahý vliv není radno podceňovat protože přináší do našich životů finanční ztráty, vzpurnost a nerozumné chování, autonehody. Obecně je její vliv nejvíce nepříznivý a stojí za většinou problémů která nás postihují. Neblahý vliv, kterým disponuje, odvozujeme od jejího neukotvení v celém systému plujících hvězd a od toho že nemá přiřazen svůj odpovídají trigram. Z tohoto důvodu je nevyzpytatelná.

Wu Kuej je Zemské podstaty a to je pro nás určující informací při rozhodování se v nápravných prostředcích. Tím, co probouzí k životu každou z Plujících Hvězd je aktivita. Vše kolem nás i v nás, je více nebo méně zjevnou vibrací. Čím je vibrace zřetelnější, tím je její vliv patrnější. Proto je prostor zasažený vlivem Žluté5 nejpříhodnější udržet mimo aktivitu a tedy zvýšenou vibraci. Dnes, kdy máme definované typy místností už při stavbě nemovitosti, je tato rada nepříliš prospěšná ale pro pochopení celkového mechanizmu Plujících hvězd nezbytná. Léčebným a nápravným prostředkem pro vliv Wu Kuej vychází ze zásad teorie 5ti prvků. Entita Země je podporována Ohněm, vyčerpávána Kovem, omezována Dřevem. A s tímto vědomím je potřeba k jednotlivým sektorům Hvězdné mapy prostoru přistupovat. Z uvedených informací vychází jako jednoznačné doporučení, omezit podpůrné energie Ohně (pálení svíček, vonných směsí a tyčinek, kamna, sporáky) v místech kde vládne Wu Kuej. Naopak umístění kovového artefaktu je pro tuto oblast nápravným prostředkem.

Kde se nachází vliv Žluté5:
2010 – JZ / 2011 – V / 2012 – JV / 2013 – Centrální palác / 2014 - SZ

Více o vlivu Žluté5 získáte na seminářích nebo osobních konzultacích které pořádám a proto je příznivé sledovat dění na tomto blogu pravidelně.

Žádné komentáře:

Okomentovat