úterý 10. dubna 2012

Významné dny roku 2012 část 2. (Dny bílých Hvězd)


V tomto roce za vlády Vodního Draka nám nebeské hvězdy přináší jednu z pozoruhodných možností k využít velmi specifických dnů. V předešlém článku jsme mluvili o dnech trojté Vody. V tomto článku se budeme věnovat specifickým dnům s označením dny bílých Hvězd. Tyto dny v sobě nesou velmi výjimečné poselství štěstí a blahobytu.
Čím to je, že dny bílých Hvězd jsou tak příznivé, plné štěstí a blahobytu? Bílé Hvězdy jsou zvláštní poslové přízně. Jedná se o 3 příznivé Hvězdy jejichž jména jsou Tchan-lang, Wu-čchu, Cou-fu. Každá z těchto hvězd představuje určitý typ blahobytu a prosperity. Jejich poznávací barvou je Bílá, přestože každá z nich přináleží k jinému z 5ti prvků.
Jednotlivé Hvězdy plují prostorem a časem v určitých cyklicky se opakujících kombinacích. V tomto roce Vodního Draka dojde k výjimečnému jevu, který se objeví pouze ve třech z 9ti po sobě jdoucích letech. Nejbližší možnost využít podobné příležitosti dostaneme tedy zase až v roce 2017. Proto by bylo chybou nevyužít tuto možnost již teď.

Dny bílých Hvězd v tomto roce:

10.červen / 19.červen / 22.červen / 01.červenec / 13.srpen / 22.srpen / 31.srpen

Žádné komentáře:

Okomentovat