čtvrtek 12. dubna 2012

Zajímavé aspekty zemětřesení z 11.dubna 2012


Včerejší i dnešní zprávy hromadných sdělovacích prostředků nás informovali o dvou velkých zemětřeseních, které se objevili včera na dvou odlišných místech naší zeměkoule. Prvním z těch dvou se objevilo v oblasti Indonésie a druhé v oblasti Mexika. Co je na nich zajímavého je určitá shoda v čase ve kterém se stali. Pojďte i o těchto změnách říci něco víc.

První zemětřesení, které se objevilo kolem 12 hodiny STLČ, bylo zemětřesení v Indonésii, která si ještě velmi dobře pamatuje ničivé zemětřesení z 26.prosince 2004. I proto lidé v této oblasti prožívali vše velmi úzkostlivě a v masové míře se evakuovali od moře do vyšších poloh této ostrovní říše.

To druhé přišlo o několik hodin později a to v v 00,55 STLČ a zasáhlo oblast západního břehu Mexika. Co měli společného tyto zemětřesení je určitá shoda znamení BaZi Tong Shu kalendáře. Pokud si složíme horoskop momentů, kdy k těmto zemětřesením došlo s přihlédnutím k lokalitě, dostaneme stejnou tabulku 4 pilířů, ve které je naznačena kolizní pozice znamení dne a hodiny. 


V tabulce vidíte u znamení dne znaky REN YIN, které překládáme jako Vodní Tygr. Tygr je silným a dominantním znamením a jeho silná Yangová Voda je v souvislosti s Yangovou Vodou roku 2012 v souladu. Problém naznačuje znamení hodiny, které nese znaky Wu Shen. Ty překládáme jako Zemská Opice a když se podíváme na vztahy těchto 4 znaků najdeme v nich kolizní pozici. Pozoruhodná je ta shoda která panuje v horoskopech uvedených lokalit a která tuto kolizní povahu vždy naznačuje. Pro obě lokality nám vycházejí vlastně totožné horoskopy. 
Nemyslím si, že lze na základě Tong Shu a BaZi předvídat zemětřesení, ale je velmi pozoruhodné že vždy, když se již stane nějaká neblahá událost, je zrcadlena ve znacích tradiční čínské astrologie. To celé mne vede k přesvědčení, že má určitě smysl znát časovou linku a sledovat v jaké momentě jsou na ni energetické uzly překážející plynulému pohybu čchi. Má smysl vřadit se do stvoření a následovat jeho pohyb. Je prospěšné vědět co nám tento rok přináší za slabá místa, a kde má ten který rok silné momenty. 

Pro zájemce ještě uvádím tabulku s horoskopem ničivého zemětřesení v Indonésii v roce 2004.


Žádné komentáře:

Okomentovat