pátek 8. června 2012

Co je Den Osobní Kolize?


Při výběru šťastných a nešťastných dní hrají roli různé vlivy. V tomto článku si povíme něco o jednom z těchto vlivů, ale o vlivu velmi dobře identifikovatelném.Je jím Den Osobní Kolize (DOK).
Proto, abychom určili, kdy přichází vláda tohoto vlivu v kalendáři budete potřebovat TONG SHU diář, který nám ukáže jaké síly v vlivy působí v daný okamžik. Jistou výhodu Vám může poskytnout aplikace Microsoft Outlook, kde si můžete nastavit kalendář v čínském zodiakálním provedení.
Při procesu tvorby šťastných a nešťastných dní začínáme s vyškrtáním neblahých termínů. Dvěma obecně nejvíce nešťastným dnům se říká Den roční kolize (DRK) a Den měsíční kolize (DMK). Dalším v pořadí by mohl být právě Den Osobní Kolize.
Nejdřív bychom si měli říci proč je DOK považován za nešťastný. Každý z nás žijeme v určitém rytmu který odráží naše vnitřní nastavení a horoskop je jakýmsi zrcadlem z něhož odečítáme jednotlivé informace. Pokud tedy náš rytmus zasáhne disharmonie, může dojít, a ve své podstatě i dojde, k jakému si zakopnutí. Určitě znáte ty dny, kdy vám nic nevychází, i když jste si udělali plán. Můžete na to vsadit krk, že je to den některé ze zmíněných kolizí. Kolizní pozice nás právě upozorňují na takováto období a říkají: "Dnes, dnes by sis měl dát pozor. Já totiž koušu."
Pokud víme proč je DOK naším neblahým dnem, určitě se mu budeme chtít vyhnout. A vyhnout se mu můžeme, když víme, jak jej v kalendáři určíme. Kalendářní kombinace kola osudu obsahuje 60 znaků. Každému roku, měsíci i dni vládne jedna z daných kombinací složená z pozemské větve (jedno z 12ti zvířat) a nebeského stonku (jeden z 5ti fází proměny). Protože nás zajímají dny budeme se zaměřovat právě na ně. Můžeme tedy říci, že např. 26.dubnu roku 1982 vládl Zemský Králík. Když
tedy známe svůj horoskop 4 pilířů a víme jaké zvíře vládlo roku našeho narození, najdeme s v dolní tabulce příslušnou kolizní kombinaci

- KRYSA X KŮŇ - BUVOL X OVCE - TYGR X OPICE - KRALIK X FÉNIX - DRAK X PES - HADX VEPŘ -

Příslušný DOK najdeme v kalendáři vždy, když se denní vlády ujme zvíře v naší kolizní kombinaci. Za vlády kolizní pozemské větve se doporučuje neprovádět žádné důležité činnosti a věnovat tento čas více méně klidovým aktivitám.
Takže sami uvažte jestli vám stojí za to najít si takovýto den v kalendáři a poznačit si jej do diáře, abyste, až si příště budete domlouvat důležitou schůzku, návštěvu lékaře nebo něco úplně jiného, věděli kdy při vás stojí štěstí a kdy neštěstí.

1 komentář:

  1. Dnes je ta kolize i docela vidět, to jak to opticky vypadá 9.6.2012 :) 96, harmonie by byla asi 69, připomíná mi to jin-jang.

    OdpovědětVymazat