pondělí 25. června 2012

Významné dny roku 2012 část 3. (Dny 3-6-9)

Tento třetí díl vztahující se k významným dnům roku Vodního Draka se bude věnovat zvláštním dnům, které nás čekají v měsíci Ohnivé Ovce (červenec2012) a Vodního Buvola (leden 2013). Půjde o dny Čen Čchien Li nebo také 3-6-9, které mám přinesou příznivé vlivy. Stejně jako dny Bílých hvězd jsou i dny 3-6-9 požehnáním a je pro nás dobré jich využít. Možná se mnozí z vás domnívají, že stačí sedět s rukama v klíně a štěstí vám samo spadne do klína, ale to je omyl. Energii těchto Hvězd oživuje stejně jako cokoliv jiného Vaše vlastní aktivita.

Co pro nás znamenají energie dne 3-6-9? Abychom si na tohle odpověděli musíme se podívat na to co jednotlivé Hvězdy znamenají, a jak se v celku propojují, když se ujmou své vlády.
Hvězda Zelená-3 je první číslo duchovního rozměru, která také symbolizuje intuici a dobré pocity. Je barometrem vašeho emočního zdraví a síly a proto je příznivé pokud se objeví v naší numerologické mřížce.
Hvězda Bílá-6 je symbolem uspokojení v materiálním smyslu což nám ukazuje jeho pozice v základním rámci. Toto číslo je příznivé samo o sobě a patří i do skupiny Bílých hvězd.  Upozorňuje nás také na praktičnost jejího nositele, který nebude po finanční stránce zřejmě nikdy strádat.
Hvězda Purpurová-9 je odrazem vlivu nebe do našich životů stejně tak jako u Bílá-6 je to vliv zemských energií. V jejím podání mluvíme o budoucím blahobytu


Teď tedy víme co představují jednotlivé Hvězdy této skupiny a můžeme z toho odvodit i jejich vliv. Všimněme si, že zastupují všechny tři sloupce i řádky. Znamená to, že vnáší do našich životů příznivé vlivy ve všech oblastech života. Odtud tedy vychází jejich velmi příznivý vliv do života lidí.

K jejich aktivaci však dochází jen tehdy, pokud se jedna z nich stane vládnoucí Hvězdou roku. Znamená to že, ne každý rok dochází k aktivaci jejich vlivu. Roku 2012, roku Vodního Draka, vládne Hvězda Bílá-6. Vládnoucí Hvězda se usadí do středového paláce a všechny ostatní Hvězdy se jí dotknou, čímž se propojí a aktivují svůj potenciál. Pak jen čekají na svůj okamžik kdy se ujmou společné vlády v koloběhu dní. To znamená že rok, měsíc i den ovládá jedna z uvedených Hvězdy. Tento okamžik nastane jen 7x za tento rok. Znamená to, že jen 7dní tohoto roku nese tuto speciální kombinaci plujících hvězd. Příští možností kdy zase budeme mít možnost využít příznivé kombinace hvězd 3-6-9 bude až v roce 2015. 

Tyto hvězdy 3-6-9, jsou i symbolickým vyjádřením tří pokladů domácího oltáře. Bůžci FU, LU, ŠOU jsou přítomni snad v každé domácnosti staré Číny a i dnes je najdete na domácích oltářích těch, kteří se přiklánějí k taoistickému pohledu na svět. Fu, Lu, Šou také představují tři hlavní strážce domácího štěstí. Představují štěstí, bohatství a zdraví v praktickém i symbolickém životě.     

A jedna malá poznámka na závěr pro ty které zajíma, jaké Hvězdy mají ve své numerologické mřížce. Pro posouzení toho, které Hvězdy máte ve své numerologické mřížce nezle použít datum z našeho gregoriánského kalendáře. Je potřeba naše datum narození převést do klasického čínského kalendáře. Je asi jasné, že pokud používáme čínskou numerologii nemohu použít gregoriánský kalendář. Dostal bych mylné informace. 

Dny Čen Čchien Li v červenci 2012: 06.07. - 15.07. - 24.07. - 02.08
Dny Čen Čchien Li v Lednu 2013: 13.01. - 22.01. - 31.01

Žádné komentáře:

Okomentovat