čtvrtek 6. září 2012

Přehled denních horoskopů pro týden 36


Denní horoskopy slouží k základní orientaci toho jaký ten který den bude obecně působit. Mahjonogvé karty jsou starým věšteckým orákulem vzešlým z karetní hry a dokreslují informace k danému dni. Poskytují jakýsi další vhled do kvality dne. Doporučené a nedoporučené aktivity vychází ze systému 12ti denních strážců a radí nám čemu se věnovat a čemu se vyhnout. Moje zkušenost je taková že je dobré je poslouchat . 


03.09. Pondělí
Pondělí vládne Ohnivý Zajíc, který nám přináší den skrývající uvnitř sebe varování před nebezpečím. Nejedná se o nepřízeň osudu, ale nabádá nás k větší opatrnosti. Velmistr Dong tento den označil jako příznivý a tak se nemusíme obávat, že bychom dnešní den udělali chybu, pokud bychom byli aktivní. Znaky Ze San Xian ukazují na příznivou předpověď. Šťastná hvězda dnes sedí na Severu, takže se zaměřte na dohody a smír.
Mahjongová karta dne je Šuej tedy Voda, která nás upozorňuje na možnost a potřebu komunikace s lidmi.

04.09. Üterý
Dnešnímu dni vládne Zemský Drak. Drak je také vládcem ročního cyklu a v příznivém vztahu k Opici. Vypadá to na příznivé spojení, které nám přináší úspěch. Znaky TianShan Dun nás varuje před zádrhely v naší kariéře a radí, abychom se zapojily do aktivit ostatních. Tím předejdeme problém.  
Mahjongová karta dne je Ťü, tedy Vstup která pro správný výklad potřebuje kontext. Obecně představuje odstranění překážek v postupu vpřed, vstup do nového životního období, práce, přijetí do nemocnice a další podobné významy. V určitých kombinacích se však obrací v protiklad. Zajímejte se o kontext toho, co se vám dnes stane.

05.09. Středa
Středě vládne Zemský Had, který přináší den zabarvený karmicky.  Karma působí neustále, ale dnes budeme sklízet to, co jsme zaseli ve větší míře. Energie dne se nakupily a my bychom, podle toho jak se nám dnes povede,mohli nahlédnut do kvality našeho přístupu k životu. Nestěžujte si a přemýšlejte nad tím co ve svém životě zlepšit. Znaky Gen Wei Shan radí počkat na příhodný čas. Dnešek to prý není.
Mahjongová karta dne je Tchng, tedy Východ. Představuje tazatele v přítomnosti. Dnes nám říká, abychom se zabývali tím, co je pro nás důležité.

06.09. Čtvrtek
Čtvrtku vládne Kovový Kůň. Ten přináší určitou změnu. Je to pozitivní změna. Zítra začne období Zemského Fénixe a my bychom se na to měli připravit. Otevírají se nám nové možnosti a my bychom na to měli být připraveni. Znaky Feng Shan Jian jsou k nám dnes příznivé a říkají, že dnes máme štěstí.  Využijte tohoto dne naplno.
Mahjongová karta dne jeČchün, tedy Houba. Zvláštní rostlina bez listůa květů a takové je i její poselství.  Bizarnost dnes může vstoupit do vašeho života. Buďte na to připraveni. Dobré věci se udějí tím nejméně pravděpodobným způsobem.

07.09. Pátek
Pátku vládne Kovová Opice a začíná druhý ze tří podzimních měsíců. Přichází období Bílé rosy, které je typické pro chladná rána a teplé dny.  Luna se dnes nachází v nejvzdálenějším místě od Země a začíná se vracet. Její vliv bude během dnů sílit, ale dnes je nejméně patrná. Obecně příznivý den je vhodný k aktivitám.
Mahjongová karta dne je Ja, tedy Kachna, představující partnerství a věrnost. Vede nás tedy k tomu, abychom se dnes věnovali vztahům a jejich dopadům. 

08.09. Sobota
Sobotě vládne Vodní Opice, která je v nepříznivém vztahu k vládci měsíce Zemskému Fénixovi. Den problematický pro aktivity by bylo příznivé využít k odpočinku a relaxaci. Den Vodní Opice je posledním z cyklu denních strážců a přináší den který je rizikový k úrazům.
Mahjongová karta dne je Tchu, tedy Učenec a protože je to tzv. strážná karta je doplněna kartou Čchin, tedy Loutna. Karta Učenec nás upozorňuje na to, že bychom neměli zanedbávat studium a moudrost z něj pramenící. Karta Loutna nás vede k tomu, abychom sobotní den strávili v pohodlí. Mezi kartou Učenec a Loutna je i další spojitost pramenící z faktu, že se Hudbě věnovali převážně vzdělaní literáti.    

09.09. neděle 
Neděli vládne Vodní Fénix a my můžeme očekávat den naplněný Fénixovým vlivem. Fénix je bájný pták spojený se západem a energií Kovu. Jeho hlavním znakem je věcné posuzování toho co bylo a co bude. Fénix je s Drakem ve velmi příznivém vztahu a tak i tento den můžeme očekávat vesměs příznivý den. Zaměřte se dnes na to co sebou přináší energie Vody což je výživa, vztahy spojené s péčí a mystika.
Mahjongová karta dne je Čung, tedy Střed. Tato karta představuje dosažení cíle a úspěch. Je to příznivé znamení, které podporuje denní aktivity.

Žádné komentáře:

Okomentovat