neděle 9. září 2012

Přehled denních horoskopů pro týden 37Denní horoskopy slouží k základní orientaci toho, jaký ten který den bude obecně působit. Mahjonogvé karty jsou starým věšteckým orákulem vzešlým z karetní hry a dokreslují informace k danému dni. Poskytují jakýsi další vhled do kvality dne. Doporučené a nedoporučené aktivity vychází ze systému 12ti denních strážců a radí nám čemu se věnovat a čemu se vyhnout. Moje zkušenost je taková, že je dobré je poslouchat . 

Pondělí vládne Dřevěný Pes, který není příznivým znamením pro Fénixe. Dnešní den je potřeba prožít naplno v plné pozornosti, protože denní strážce "Odstranění" nás nabídá k tomu, abychom ze svého života odstranili to, co nám překáží a nebo co už se přežilo. Pžíznivý den pro očistu prosotru, talismanů a amuletů.
Mahjongová karta dne je Tchao, tedy Broskev. Karta představuje ženskost a zamilovanost. Je to příznivý vliv, ale skrývá v sobě varování před marnotratností a naivitou mladých dívek. S ohledem na denního strážce je to varování více než příhodné.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, úklid, opravování, demolice, Vyhledání lékařského ošetření, Výprodej zásob, Ukončení vztahů, smluv a jiných závazků.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Požehnání náboženským artefaktům, zasvěcení talismanů a amuletů, uzavření manželství, pořízení si zvířat, cestování, otevření obchodu, stěhování


Úterý vládne Dřevěný Kanec, přítel Fénixův, který přináší příznivý den. Pokud nepatříte k Hadům snažte se využít den k aktivitám které směřují k rozmnožení vašeho bohatství. Energie Dřevo představuje komunikaci, nápady, inspirací. Je to rychlá těkavá energie který může v tom co si plánujete udělat pořádný zmatek, ale stojí za to následovat denní energie.
Mahjongová karta dne je Tchou, tedy 7Hvězd. Karta znamená sílu přání a představ, které ale mohou být i nereálné. Je potřeba věnovat pozornost realitě a detailům. 
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájení podnikání, Podpis dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Zateplení domu, Instalace různých zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Demolice, Pohřeb, převzetí nové funkce nebo větší odpovědnosti


Středě vládne Ohnivá Krysa, která den trochu zpomalí a energie dorovná na střední hladinu. Pokud jste moc silní, můžete být oslabeni a pokud jste slabí, nebojte se zabojovat. Krysa vám pomůže. Oheň je energie silná a její vlastností je směřování k cíli. Zemský Fénix čerpá sílu z léta z energie Ohně takže se nebojte dnes pustit do aktivit. 
Mahjongová karta dne je Čchin, tedy Loutna. říká nám, že nejenom prací živ je člověk a tak bychom měli myslet i na oddech a odpočinek. Relaxace je nezbytným protipólem aktivity. Myslete na to.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.


Čtvrtku vládne Ohnivý Buvol, silný cílevědomý dříč, který si vše raději dvakrát rozmyslí ale pokud se pustí do díla je k nezastavení. Denní strážce nám Buvola poslal jako na zavolanou a my bychom dnešní den měli využít k posílení našich aktivit. Věnujte čas který máte, na zlepšení a zdokonalení toho co je. Pokud jste Ovce, snažte se dnes držet životu trochu z cesty aby vám kopyto buvola nepřineslo další šrámy.
Mahjongová karta dne je Čchien, tedy Meč, který nám visí nad hlavamy s připomínkou nutné zodpovědnosti a rozhodování. Meč nám neříká která cesta je ta správná. Říká že je na čase se rozhodnout a obětovat pro to něco.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.


Pátku vládne Zemský Tygr, který nám přináší celkem příznivý den. Energie Země jsou klidné a vyrovnané, den je vhodný k tomu vykročit vpřed. Není důvod spěchat ale otálení už bylo dost. Aktivita je to co provází dnešní den a vy se ji snažte následovat.
Mahjongová karta dne je Chuo, tedy Oheň. Jako jedna z mála karet varuje před nebezpečím. Bedlivě zvažte své kroky a dejte pozor na své zdroje. Nejednejte unáhleně a ukvapeně. Pokud jste narozeni pod vládou energie Dřevo raději se vyhněte investicím.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 


Sobotě vládne Zemský Zajíc který je v konfliktní pozici vůči Zemskému Fénixu. Ti dva se nemají rádi. Znamená to že dnešní den není příznivý a pokud nemusíte odložte vše podstatné na jindy. Neznamená to že se vám dnes nebude dařit, ale je lepší osud nepokoušet. 
Mahjongová karta dne je Jü, tedy Nefrit, která je kartou příznivou a značí hodnotu a vytrvalost. Dnes je lepší osud nepokoušet, ale Nefrit naznačuje že štěstí se rodí z neštěstí. Kdo ví co je pro vás dnes nejlepší? :-)
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů


Neděle vládne Kovový Drak. Přítel Fénixův a velký to otazník dnešního dne. Drak je nevyzpytatelný a Kov z něj dělá lovce a nepříliš milého společníka. Dejte dnes na radu orákula nepokoušejte osud. Jednou dole a jednou nahoře se během dne může vystřídat častěji než si můžete přát. 
Mahjongová karta dne Čchi, tedy Jednorožec. Měli byste se spolehnout na svou intuici říká karta čchi. Jednejte jak vám radí srdce. Vše ostatní bude dobré. 
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Žádné komentáře:

Okomentovat