pondělí 17. září 2012

Přehled denních horoskopů pro týden 38


Denní horoskopy slouží k základní orientaci toho, jak ten který den bude obecně působit. Mahjonogvé karty jsou starým věšteckým orákulem vzešlým z karetní hry a dokreslují informace k danému dni. Poskytují jakýsi další vhled do kvality dne. Doporučené a nedoporučené aktivity vychází ze systému 12ti denních strážců a radí nám, čemu se věnovat a čemu se vyhnout. Moje zkušenost je taková, že je dobré je poslouchat . 

Pondělku vládne Kovový Had, který nám přináší příznivé energie. Had je Fénixův přítel a jeho vliv do dnešního dne je spojen se ziskem a úspěchem, takže je příznivé využít dnešní den k činnostem, které vám přinesou peníze, slávu a úspěch. Dejte si však pozor pokud jste pod vládou Kance. Vám tento den nemusí být nakloněn.  
Mahjongová karta dne je Pchej tady SEVER, která symbolizuje starosti a chudobu. Je spojena s enegií Vody a zimou. Dnes nás upozorňuje na to, že v každém shledání je skryto loučení a že zisk má v patách své dvojče, kterým je ztráta.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky

Úterý vládne Vodní Kůň, který přináší do našich dnů obrat dění. Voda, která je symbolem přijetí a porozumění je pro Koně celkem cizí, protože Koni vládne Oheň a dnešnímu dni tak tato kombinace přináší složité, protichůdné situace. Bedlivě sledujte, co vám osud přinese, protože podle toho můžete porozumět tomu, zda žijete v souladu nebo nesouladu se svou životní cestou.
Mahjongová karta dne je 8Wanů tedy UZEL, která symbolizuje svazování a rozvazování vztahů. Je to mystická karta, která sama o sobě neříká, která z cest je dobrá ani kterou se vydat. Upozorňuje nás na nesnáze a také na potřebu učinit rozhodnutí, do kterého se nám třeba ani nechce. S ohledem na kartu Meč, které vládne zítra, se můžeme dočkat i rozchodů a rozvazování.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

Středě vládne Vodní Ovce, která nám přináší kromě jiného Lunární přizemí, kdy vliv Luny je nejsilnějším za poslední dny a postupně bude slábnout. Vodní Ovce, která vládne dnešnímu dni, přináší obecně příznivý den, který je příznivé využít k aktivitě. Ovce má sklony k umění a rodinnému životu. Je to symbol slušnosti a pokory.  
Mahjongová karta dne je 2Wany, tedy MEČ, která je symbolem rozhodování a zvažování toho jak dál. Pokud tedy dnes máte nějaké dilema, zvažte, zda vaše volba stojí za to, co pro ni obětujete.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Čtvrtku vládne Dřevěná Opice, které se s Fénixem nemá zcela v lásce. Jejich vztah představuje zdravotní komplikace, a proto buďte opatrní na to co se dnes děje, abyste nepřišli zbytečně k úrazu. Den Opice není tento týden zcela příznivý den a je dobré si dát pozor na pracovní stránku, kde by mohli být problémy způsobené nepozorností.
Mahjongová karta dne je 2Bambusy, tedy KACHNA, která symbolizuje věrnost a partnerství. Karta má příznivou odezvu na otázku a upozorňuje nás na oblast vztahů, které bychom měli věnovat pozornost.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obraných pozic, pohřbívání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Všechny důležité aktivity.

Pátku vládne Dřevěný Fénix, který je v období Zemského Fénixe dnem průměrným. Dnešnímu dni vládne trigram Tuej, který je obrazem bažiny či jezera a přeje hlavně mladým ženám, dcerám, které jsou ještě svobodné. Dařit by se vám dnes mělo hlavně v práci.
Mahjongová karta dne je 8bambusů, tedy HOUBA, která symbolizuje nesmrtelnost a výstřednost. Z obecného hlediska se vztahuje k budoucím událostem, zatím neznámým, ale zcela výjimečným.  
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Žádost o ruku, Zásnuby, Zahájení podnikání, Podepsání dohod a smluv, Udělat oznámení nebo ohlášení, Zahájení kampaně, Cestování, Převzetí úřadu nebo nového místa, Navštěvování, Zahájení výstavby, Opravy a renovace
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Svatební obřad, Odeslání zboží / výplaty, Provádění demolice, Pohřeb

Sobotě vládne Ohnivý Pes který má s Fénixem podobné vztahy jako Opice, tzn. né příliš vstřícné. Tento den je jako dělaný pro odklizení všeho čeho je třeba. Příznivý den pro očistu a úklid. Příznivě působí tento den pro vykuřování, protože je spojen s Ohněm. Zároveň se dnes dostává podzim na svůj vrchol a od zítra se bude pomalu chýlit k začátku zimy. Dejte si pozor na posuzování a hodnocení druhých, protože dnes to není příznivě přijímáno.
Mahjongová karta dne je 8bambusů, tedy HOUBA, která symbolizuje nesmrtelnost a výstřednost. Z obecného hlediska se vztahuje k budoucím událostem, zatím neznámým, ale zcela výjimečným.  
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, úklid, opravování, demolice, Vyhledání lékařského ošetření, Výprodej zásob, Ukončení vztahů, smluv a jiných závazků.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Požehnání náboženským artefaktům, zasvěcení talismanů a amuletů, uzavření manželství, pořízení si zvířat, cestování, otevření obchodu, stěhování

Neděli vládne Ohnivý Kanec, které ho má Zemský Fénix rád. Den slibuje hojnost požehnání a příznivé vlivy. Snažte se dne strávit s těmi které máte rádi co nejvíce času. Požehnání přichází skrz ostatní a na to dnes myslete. I vy můžete být tím kdo se stane pro jiného požehnáním.
Mahjongová karta dne je 7Wanů, tedy 7 HVĚZD, která symbolizuje naše naděje a přání. Říká nám, že naše přání a naděje jsou dnešní příznivou konstelací znamení podpořeny. 
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájení podnikání, Podpis dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Zateplení domu, Instalace různých zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Demolice, Pohřeb, převzetí nové funkce nebo větší odpovědnosti

Žádné komentáře:

Okomentovat