neděle 23. září 2012

Přehled denních horoskopů pro týden 39


Pondělku vládne Zemská Krysa, která nám přináší den, během kterého se energie zpomalí a  vyrovnají. Harmonizace je posláním pondělí a my bychom to měli respektovat. Podporu může očekávat v práci ale nečekejte z toho přílišný zisk. Ve vztazích opatrně, protože dnes nejsou dobré vlivy jak v rodině tak v partnerství.
Mahjongová karta dne je Pchej, tady SEVER, která symbolizuje starosti a chudobu. Je spojena s energií Vody a zimou. Dnes nás upozorňuje na to, že v každém shledání je skryto loučení, a že zisk má v patách své dvojče, kterým je ztráta.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.


Úterý vládne Zemský Buvol, který nám přináší obecně příznivý den. Jestliže včera den podpořil víc práci, dnes to jsou víc vztahy. Buvol je symbolem jak práce tak rodiny, která dnes bude více akcentována. Dnes bude příznivé poskytnout nezištnou pomoc někomu mimo rodinu. 
Mahjongová karta dne je 9wanů, tedy NEBE, která symbolizuje úspěch a spokojenost.Karta nám říká že vliv Nebe je dnes tím co ovlivní náš osud pro budoucnost. Karma se tedy asi přihlásí o své slovo.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.


Středě vládne Kovový Tygr, který je silný a dominantním znakem úředníka a nebo policisty. Je možné, že dnes dojde k setkání s někým takovým a pokud ano, buďte bdělí. Kov v pozici Yangu znamená zbraně a tak je zde nebezpečí úrazu ale jen pro ty kteří nejsou dnes pozorní. Obecně je dnešní den příznivý ve vztahu k vládci období a tak se nebojte být aktivní. Dnes to není den pro plány ale pro činy. 
Mahjongová karta dne je 5kruhů, tady DRAK, která symbolizuje štěstí a bohatství. Drak je ale znamením nepředvídatelnosti a tak si dejte pozor na jeho proměnlivý postoj na to že štěstí je sakra vrtkavé. 
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 


Čtvrtku vládne Kovový Zajíc, který nám přináší neblahý den poznamenaný problematickými vztahy. Dnes se doporučuje nekonat žádné podstatné rozhodnutí či návštěvy. Obecně problemový den.
Mahjongová karta dne je 6wanů, tedy OHEŇ, která symbolizuje inspiraci, ale také nebezpečí.Nebezpečím se stává pokud je negativně umístěna během výkladu a protože dnes obsadila den Kovového zajíce lze očekávat finanční ztrátu. Buďte opatrní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů


Pátku vládne Vodní Drak, který vládne i tomuto roku a s fénixem je v obecně příznivém postavení. dnešní den v sobě ukrývá napomenutí k opatrnosti a bdělosti. Dvakrát měř jednou řež. Obecně dnešek přeje spíš vztahům osobním, než těm pracovním a tak se nebojte pustit do romantického dobrodružství. 
Mahjongová karta dne je 1wan, tedy VSTUP, která symbolizuje dveře, ale i překážky. Karta říká že jste na začátku něčeho nového a podle místa výkladu říká, že postup je možný, a nebo že jsou dveře zavřené. Pokud jste tedy narozeni pod vládou Hada, Zajíce a Psa mějte se spíš na pozoru.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivita


Sobotě vládne Vodní Had, který má s Fénixem dobré vztahy. Je jedním z trigonu a tak se dnes dočkáme hezkého dne. Opatrní buďte v osobních věcech, protože vztahy hvězd zde nejsou harmonické, ale jinak se nebojte do toho šlápnout a prožijte den aktivně. Příznivé hvězdy jsou v oblasti dětí a dobrého jména, podpora vzejde od rodiny. 
Mahjongová karta dne je 1kruh, tedy PERLA, která symbolizuje kultivovanost a bohatství.Karta nám přináší pozitivní poselství a nabádá nás abychom si všimli ukryté hodnoty. Ukryté tam, kde ji nečekáme. 
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky


Neděli vládne Dřevěný Kůň přinášející aktivní energie. Karma dnes promluví do našeho života více než jindy a tak si nestěžujme na to co nám den přinese. Obecně je tento den příznivý a měli bychom se věnovat věcem s dlouhodobějším dopadem. Rodina a soudní spory nejsou zrovna pod dobrou konstelací a tak se nepouštějte do jednání o věnu nebo dědictví. Svou pozornost přeneste k dětem a přátelům. 
Mahjongová karta dne je Nan, tady JIH, která symbolizuje úspěch a odměnu.Je to pozitivní karta s pozitivním poselstvím. 
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituályŽádné komentáře:

Okomentovat