pondělí 8. října 2012

Přehled denních horoskopů pro týden 41


Denní horoskopy na 41 týden obsahují čtyři základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení mohou být v kolizním postavení.
Mahjongová karta je poselstvím dávného orákula, která nám odkrývá tajemství dne prostřednictvím svých symbolů.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.
Pondělku vládne Vodní Tygr, který je klidnější a vstřícnější k mnoha znamením snad jen k Ohnivé Opici nemá dobrý vztah. Obecně příznivý den bude vhodný pro práci, ale nečekejte dnes rychlý zisk. Pokud potřebujete zabodovat u partnera, máte dnes možnost. Pozor si dnes dejte na příbuzné a přátele. Spíš vás o energii připraví, než by vám ji dodali.
Mahjongová karta dne je I. bambus, tady PÁV, která symbolizuje zralou dámu, ušlechtilou krásu, ale také úspěch, protože se jedná o první kartu orákula. S úspěchem se pojí mnohdy i pýcha, která předchází pád. Karta nás varuje před příliš zbrklým jednáním, sobeckostí a plýtváním.
Denní strážce Nefritový císař dnes dává věci na své místo. Plánování, tvorba strategie i aktivita. Podporu, tedy posílení, dostávají všechny činnosti s dlouhodobým efektem oproti těm, které bychom mohli označit jako akutní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.

Úterý vládne Vodní Zajíc, který přináší relativně příznivý den. Energie Vody je plná péče a vášní. V práci dnes budou energie beze změn, takže nastavený kurz z předešlého dne potrvá. Podporu najdete u přátel nebo i od lidí ze širšího okolí. Dnes není příznivý den pro školu a vzdělávání tak to svým dětem promiňte. Nepříznivě se dnes den tváří na Fénixe (Kohouty)
Mahjongová karta dne je VII.bambusů, tedy ŽELVA, která symbolizuje myšlení nebo vědění, ale hlavně postupný vývoj. Tempo, se kterým nemusíme vždy souznít, ale jenž vede k dobrému konci. Při spojení s Vodním Zajícem je to příznivá karta.  
Denní Strážce: Nefritový císař spravuje „deset tisíc věcí“ a požehnává je. Tento den je příznivé využít ke správnému startu činností a aktivit. Den, kdy vykročíte pravou nohou je příznivý k zahájení činností. Využijte své příležitosti a pusťte se do práce.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 


Středě vládne Dřevěný Drak, který je v konfliktu s Kovovým Psem. Dnes to nebude ten nejlepší den. Snažte se být mírní a klidní. Nepříznivě se vše projeví asi v rodině a škole. Nejhorší kolizi dnes mohou zažít právě Psy.
Mahjongová karta dne je VI.wanů, tedy OHEŇ, která symbolizuje odhodlanost a aktivitu, ale také nebezpečí. Nebezpečí před vyhořením zdrojů materiálních i duševních. Dnes, s ohledem na denního strážce, má tato karta zlověstné poselství.
Denní strážce: Obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením. Den naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon. Tento den je den pro trestání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů

Čtvrtku vládne Dřevěný Had je tvor plný síly a odhodlání. Pozor by si dnes měli dát hlavně Kanci, pro které je Had kolizní znamení. Příznivý by dnešek mohl být k práci, pokud budete aktivní, odměna bude následovat. Omezeni a blokaci najdete v rodině a tak se snažte soustředit na sebe a svoje věci.  
Mahjongová karta dne je VII.bambusů, tedy ŽELVA, která symbolizuje myšlení nebo vědění, ale hlavně postupný vývoj. Tempo, se kterým nemusíme vždy souznít, ale jenž vede k dobrému konci. Při spojení s Dřevěným Hadem je to karta trochu problematická.
Denní strážce: Energie tohoto dne jsou kolísavé a nestálé. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno, a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína.  V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Pátku vládne Ohnivý Kůň, který je nositelem změny. Kolizní znamení Koně je Krysa a tak si dejte na sebe pozor. Dnešní den je velmi příznivý pro své příznivé kombinace Purpurové hvězdy. Dnes je den silné šestky a tak si ho užijte a snažte se být aktivní.
Mahjongová karta dne je III.bambusy, tedy ŽÁBA, která symbolizuje léčitelství, ale mnohdy také přílišné ambice. To tehdy pokud není pod příznivým vlivem. Dnes tedy spíš odpovídá v kladném smyslu na otázky o zdraví.
Denní strážce je naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky

Sobotě vládne Ohnivá Ovce, cílevědomá ale stále mírná. Kolizním znamením je pro ni Buvol, tradicionalista a přízemní pracant. Nic pro uměleckou chundelatou hlavu. Den, který nepřeje práci, bude pro mnohé volným víkendem a tak jej užívejte v rodinném kruhu, zvlášť se svými dětmi. V případě, že se vyskytne příležitost k výdělku, skočte po ní.
Mahjongová karta dne je VI.wanů, tedy OHEŇ, která symbolizuje odhodlanost a aktivitu, ale také nebezpečí. Nebezpečí před vyhořením zdrojů materiálních i duševních. Dnes, s ohledem na denního strážce, má tato karta zlověstné poselství.
Denní strážce nám přináší sklizeň. Je to období, během kterého energie dne podporují dobré výsledky, odměny a návraty. Nefritový císař dnes vykoná návštěvu ve své pokladnici, protože dnes dorazí jeho poklad.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

Neděli vládne Zemská Opice, chytrá a bystrá. Dnes bude oproti očekávání den klidnější než by se zdálo. Přemíra Země nám nehrozí, takže o stagnaci se nejedná. Je dobré věnovat den vzdělávání a péči o své potomky. V ostatních oblastech jsou energie stagnace nebo i protichůdné tendence a tak neplácejte moc energií na zbytečnosti.
Mahjongová karta dne je III.wany, tedy ZEMĚ, která symbolizuje pozemek, půdu, potažmo stabilitu a zázemí. Denní regent Zemské Ovce je s kartou v souzvuku, a proto jde o pozitivní poselství.
Denní strážce přináší požehnání pro činnosti, které zahrnují otevření dveří. Fakticky i obrazně. Den otevřených dveří je dobrý den pro začátky a zahájení činnosti. Dnes k vám může přijít něco nového a tomu byste měli čelit s otevřeným hledím.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Žádné komentáře:

Okomentovat