pondělí 15. října 2012

Svátky Pánů Severního kbelce

Prvních devět dní devátého lunárního měsíce je svátkem vznešených Hvězd šťastného osudu. Jedná se o svátky Pánů Severního kbelce, kteří sestupují v tyto dny jeden po druhém na zem a udělují těm smrtelníkům, kteří se narodili pod jejich ochranou, štěstí, dlouhověkost a blahobyt. Podívejte se, která vznešená Hvězda šťastného osudu, vládla v den vašeho narození a jaký má vliv do vašeho života. 

První den devátého lunárního měsíce na Zemi sestupuje Pán Severní hvězdy. Je to vládce polárky, který vládne nad lidským osudem. On vládne nad sedmi vznešenými Pány Severního kbelce a udílí odměny a tresty smrtelníkům. Je to vtělení Nefritového císaře.

Druhý den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi TCHIEN I – Hvězda prosperity a pokoje předpovídá finanční jistotu a harmonické citové vztahy a má příznivý vliv na majetkové záležitosti.  Lidi, kterým vstoupí do života, přitahuje architektura, návrhářství či obchodování s nemovitostmi.

Třetí den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi FU SING – Kosmické principy jin a jang jsou ve vzájemné rovnováze. Lidé pod jeho vlivem přijímají radosti života bez přehnaných emocí a trpělivě snáší starosti života. Vyrovnaná povaha je předurčuje pro politickou dráhu či pro práci s lidmi.

Čtvrtý den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi TCHIEN KUAN – Tato hvězda je symbolem čestnosti a šlechetnosti. Pod jejím vlivem lidé ví, kde jsou meze jejich schopností a v obchodních a finančních záležitostech jednají čestně a poctivě. Jejich tvůrčí schopnosti se jim mohou stát zdrojem neočekávaných příjmů.

Pátý den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi CHE LU – Tato hvězda slibuje úspěch, opírající se o důkladnou přípravu a štěstí v podnikání. Lidé pod jejím vlivem jsou otevřeni novým myšlenkám a pečlivě promýšlíte každý svůj krok. Jejich záměry bývají díky jejich šťastné ruce a dobrému úsudku korunovány úspěchem.

Šestý den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi JANG ŽEN – Tato hvězda vypovídá o nezávislosti a rozhodnosti povahy. Pokud lidem, narozeným pod jejím vlivem, nastanou chvíle, kdy se jejich plány budou hroutit a oni se ocitnete ve finanční tísni a nevzdají se, dostane se jim časem podpory a pomoci, kterou potřebují.

Sedmý den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi ŤIN ŠEN – Tato hvězda je symbolem inteligence a důvtipu. Lidé pod jejím vlivem jsou bystrými pozorovateli okolního světa a rychle reagují na nečekané problémy či prosby o pomoc. Neodmítají rady, nechají se poučit a dovedou jednat tak, jak to situace vyžaduje.

Osmí den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi WEN SING – Tato hvězda vypovídá o kreativitě a uměleckému nadání. Lidé pod jejím vlivem citlivě vnímají svět, v němž žijí, a jsou nadáni schopností přicházet s novými, neotřelými myšlenkami. Tyto schopnosti příznivě ovlivní jejich kariéru.

Devátý den devátého lunárního měsíce sestupuje na Zemi Tou-mu. Ona je Matka Kbelce hvězd. Je původcem Hvězd. Její nejstarší synové jsou Hvězdy Severního a Jižního pólu. Je také patronkou medicíny, vnitřní alchymie a léčitelských umění.

A jak poznáte, která vznešená hvězda vládla dni vašeho narození? Musíte znát dvě věci. Nebeský kmen dne vašeho narození. Tzn jaký prvek z deseti možných, vládl v den, kdy jste se narodili. To vám poví Váš horoskop, který si zde můžete sestavit. A v jakém lunárním měsíci jste se narodili. Pak už se jen podíváte do tabulky a nejdete si příslušnou hvězdu. Uvidíte, že to není těžké.

DŘEVO
dřevo
OHEŇ
oheň
ZEMĚ
Země
KOV
kov
VODA
voda
Vznešená hvězda
6, 10
8, 10
8, 10
8, 10
6, 10
4, 10
6, 10
1, 5
3, 4
4
Tchien I
1
12
1
11
7
6
5
4
3
12
Fu Sing
8
1, 7
10
10
2
1
5
4
5
4
Tchien Kuan
1
2
4
5
4
5
7
8
10
11
Che Lu
2
3
5
6
7
1
8
9
10
11
Jang Žen
2
4
6
7
6
7
9
10
11
1
Ťin Šen
8
11
11
1
2
1
5
4
5
4
Wen Sing
Velká písmena prvků znamenají polohu Yang a malá písmena prvků znamenají polohu Jin.

Žádné komentáře:

Okomentovat