úterý 6. listopadu 2012

Období Kovového Kance Xin Hai - ListopadObdobí Kovového Kance Xin Hai

Začátek: 7. listopad

Konec: 6. prosinec

Znamení Hai (Kanec, nebo také Vepř či Prase) je prastarým znakem, který se vztahuje ke starší podobě znaku vepře a ve své obraznosti představuje muže a ženu milujícího se pod otevřeným nebem. Znamená to početí dítěte pod ochranou Nebes.
Podle současných komentářů je ten, kdo žije pod vládou znamení Hai čestný, statečný, přátelský, nesobecký a oddaný. Málo kdy odmítá své přátele, kteří jimi jsou často po celý život, protože neumí říci ne. Je mnohdy příliš oddán svým snům a chová se velkoryse. Bohužel je také laxní a požitkářský. Chybí mu síla odhodlání. Bere život takový jaký je, přizpůsobí se mu, a proto obvykle ze všeho vyjde nakonec dobře.
Podstatou Kance je Voda a energie Kovu jeho podstatu podporuje. Pokud má Kovový Kanec špatné vztahy jsou jeho kly ostré jako břitva a lehko zraní. Jinak je to znamení klidné a nelze od něj automaticky očekávat agresivitu, jakou bychom mohli očekávat od Tygra nebo Draka, kteří jsou silná dominantní znamení. Špatné vztahy má Kanec hlavně s Hadem a ti z Vás, kteří žijete pod jeho vládou, si tento měsíc dávejte pozor.

V tomto roce Vodního Draka je měsíc Kovového Kance označen jako nebezpečí protože energie tohoto měsíce nejsou stabilní, ale kolísají a jsou nestálé. Je příznivé vyhnout se riskantním aktivitám, kde hrozí fyzická újma. Snažte se tedy být ve všem, co děláte, naplno. Protože se jedná o Kovového Kance a Kov je elementem, který má dostředivou sílu, je nadcházející měsíc velmi vhodný pro duchovní práci.
Vše co bylo napsáno, platí o poznání víc s ohledem na fakt, že se v období Kovového Kance ujímá vlády Hvězda Žlutá5. Bedlivě sledujte, jak se vám v tomto měsíci povede, protože vám současné dění dá obraz toho jak Hvězda Žlutá5 bude v příštím roce ovlivňovat váš život. Příští rok Vodního Hada bude celý pod vládou Hvězdy Žlutá5, která je považována ze jednu z nejproblematičtějších Hvězd systému Plující Hvězdy. Od jejího současného vlivu v tomto roce může očekávat problémy v pracovních rovinách a těm, kteří nejsou tento měsíc pod příznivým vlivem, může hrozit i ztráta zaměstnání nebo jiná finanční újma. Obecně je její vliv špatný na kariéru. 

Žádné komentáře:

Okomentovat