neděle 25. listopadu 2012

Přehled denních horoskopů pro týden 48


Denní horoskopy na 48 týden obsahují čtyři základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení mohou být v kolizním postavení.
Mahjongová karta je poselstvím dávného orákula, která nám odkrývá tajemství dne prostřednictvím svých symbolů.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.
Pondělí Kovový Zajíc
Přestože navenek vypadá tento den klidně a vyrovnaně je pod povrchem naplněn starostmi a obavami, které Vás mohou tížit. Neznámé prostředí a lidé vás mohou vyvádět z rovnováhy a vaše slova a činy pak nejsou dobré. Uchylte se do bezpečí, tak jako Zajíc do své nory, protože zde najdete sebedůvěru a vyrovnanost.
Příznivý den pro:  Zajíc, Ovce, Pes, Kanec
Mahjongová karta dne dnes tajemně mlčí. Představuje totiž bílý prázdný list papíru, který čeká, až ho popíšete a tak je dnes hlavně na vás co vám tento den přinese.
Denní strážce nám slouží pro aktivity s dlouhodobým významem. Nefritový císař dává věci na své místo. Plánování, tvorba strategie i aktivita. Podporu, tedy posílení, dostávají všechny činnosti s dlouhodobým efektem oproti těm, které bychom mohli označit jako akutní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.

Úterý Vodní Drak
Pokud jste dnes rozhodnuti pustit se s chutí do práce, nenechte se odrati počátečními těžkostmi. Tak jako Deštivý Drak vládne svému živlu i vy ovládněte svůj život, protože na to máte dnes dostatek síly.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Opice, Fénix
Mahjongová karta dne je obrazem Draka a to krásně koresponduje s denním vládcem. Drak představuje nevyzpytatelnost ale také činorodost. Drak byl vždy symbolem štěstí a bohatství a tak se to má s tím pozitivním symbolem i dnes. Strážní karta nás odkazuje k západu a podzimu, ale hlavně k fyzickému úsilí bez něhož nedosáhneme svých cílů.
Denní strážce dnes podporuje hladký začátek. Nefritový císař spravuje „deset tisíc věcí“ a požehnává je. Tento den je příznivé využít ke správnému startu činností a aktivit. Den, kdy vykročíte pravou nohou je příznivý k zahájení činností. Využijte své příležitosti a pusťte se do práce.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 

Středa Vodní Had Dnes nad všechna doporučení ční jedna výstražná informace o kolizním postavení energií dne a měsíce. K nim se přidává úplněk a pozice Lunárního odzemí. Snažte se dnes nekonat špatné činy a vyhněte se všem podstatným činnostem.
Dnes bychom měli mít na paměti, že nejen naše schopnosti a dovednosti nám mohou pomoci v životě. Schopnost hospodařit správným způsobem je důležitá. Sklon k okamžitému utrácení nevnáší do vztahu dvou lidí harmonii, ale vytváří zbytečné napětí.
Příznivý den pro:  Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix.
Obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením. Den naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon. Tento den je den pro trestání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů

Čtvrtek Dřevěný Kůň
I když se vám třeba nevede dobře, nezapomínejte na ty, kteří se nejsou schopni bránit sami. K překonání finančních těžkostí vám pomůže optimizmus, protože špatné období vystřídá zase to dobré. Pokud vaše srdce prostoupí soucitné jednání i vám se dostane pomoci, až ji budete potřebovat.
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Mahjongová karta dne je obrazem pochybování a rozhodování. Je to karta rozchodů pokud je to předmětem otázek, ale v jiných směrech nás pouze upozorňuje na potřebu rozhodnutí.
Denní strážce přináší kolísavé a nestálé energie. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno, a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína.  V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Pátek Dřevěná Ovce – přes pozitivní poselství symbolů dne se jedná dnes o kolizní den s ročním vládcem a to není dobré. Den nebude tak dobrý jak by se mohlo na první pohled zdát.
Snažte se o to být zdatní a spolehlivý pracovníci, tím si získáte mezi kolegy uznání a respekt. Nezapomínejte na hodnotu peněz a potřebu svobodného vyjadřování vlastních názorů. Píle a vytrvalost přinesou nakonec vždy své ovoce.
Příznivý den pro:  Zajíc, Kůň, Ovce, Pes
Mahjongová karta dne je symbolickým obrazem měsíce na mořském dně. V příznivé pozici je známkou čestného postavení v nepříznivé pozici je známkou nerozvážné výstřednosti.
Denní strážce je naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky

Sobota Ohnivá Opice
Úspěšnost v tomto světě spočívá mimo jiné v dobré schopnosti odhadnout povahu druhých lidí. Ten kdo si dovede díky svému důvtipu a inteligenci i z nepatrných náznaků a útržkovitých informací sestavit přesný obraz situace a odpovídajícím způsobem na ni zareagovat je vždy ve výhodě. Nad vším ale vítězí dobrota srdce.
Příznivý den pro: Krysa, Drak, Had, Opice
Mahjongová karta dne je obrazem nečekané pilné práce, ale také pomíjivé křehkosti. V otázce peněz to není nejlepší znamení, ale nepřináší ztráty jako jiné symboly. Radí nám spolehnout se na týmovou práci.
Denní strážce nám dnes přináší sklizeň. Je to období, během kterého energie dne podporují dobré výsledky, odměny a návraty. Nefritový císař dnes vykoná návštěvu ve své pokladnici, protože dnes dorazí jeho poklad.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

Neděle Ohnivý Fénix
Dnešní den je veselý a přímo jako dělaný pro společenský život. Nebojte se navázat nová přátelství, protože nikdy nevíte jak se promítnout po čase do vašeho života. Nepřehánějte to se sentimentem a nedojímejte se nad každou kýčovitou situací. Počítejte dnes s přízní osudu.
Příznivý den pro:  Buvol, Drak, Had, Fenix
Mahjongová karta dne je obrazem hudby a pohody. Konkrétní poselství karty závisí na otázce a souvislostech. Dnešní den ve vztahu k dennímu strážci slibuje odměnu hlavně Kohoutům a jejím přátelům.
Denní strážce přináší požehnání pro činnosti, které zahrnují otevření dveří. Fakticky i obrazně. Den otevřených dveří je dobrý den pro začátky a zahájení činnosti. Dnes k vám může přijít něco nového a tomu byste měli čelit s otevřeným hledím.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Žádné komentáře:

Okomentovat