úterý 12. února 2013

Přehled denních horoskopů na 7 týden 2013
Denní horoskopy na 7 týden obsahují tyto základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení se mohou tento den těšit z přízně osudu.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.


Pondělí - Den Zemské Opice
Dnešní den přinese roztěkanou náladu. Možná budete přebíhat od jedné záležitosti ke druhé, aby vám nic neuteklo. Přesto že energie dne mohou způsobovat náladovost, nenechte se odvádět od podstatných věcí. Snažte se odhadnout a porozumět motivům lidí a využijte toho v práci i osobním životě.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Had, Opice
Denní strážce přináší obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením. Den naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon. Tento den je den pro trestání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů


Úterý - Den Zemského Fénixe
Dnešní den přeje více obchodu a penězům nežli vztahům. Každý Zemský Fénix dosahuje bohatství s malým úsilím, ale vztahy mívá nevyrovnané.  Věnujte tedy dnes péči svým vztahům. Pracovním i těm osobním. Jednejte s rozvahou a pozorností snažte se porozumět motivům ostatních a své pohnutky řiďte podle svého srdce.
Příznivý den pro:  Buvol, Drak, Had, Fénix
Denní strážce tohoto dne je zvláštní strážce. Energie tohoto dne jsou kolísavé a nestálé. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína.  V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Středa - Den Kovového Psa 
Dnešní den nás nabádá, abychom se smířili se svým osudem. Jste ti, kteří svůj osud vytváří, a proto nemá smysl jít proti němu. V případě, že se stanete svědkem nespravedlnosti nebo nečestného jednání reagujte na to rozhodně a odhodlaně. Lidskost v sobě obsahuje nejenom soucit ale i aktivní přístup.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Kůň, Pes
Denní strážce je naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky


Čtvrtek - Den Kovového Kance
Dnešní den po nás chce, abychom soustředili svou pozornost na své záležitosti a věnovali se svým problémům, namísto problémů druhých. Je dobré ctít soukromí druhých a snaha vše za ostatní vyřešit je mnohému jen ke škodě. Pomáhejte jen tam, kde Vás o to opravdu žádají.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Ovce, Kance
Denní strážce nám přináší sklizeň. Je to období, během kterého energie dne podporují dobré výsledky, odměny a návraty. Nefritový císař dnes vykoná návštěvu ve své pokladnici protože dnes dorazí jeho poklad.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály


Pátek - Den Vodní Krysy
Dnešní den po vás chce, abyste našli cestu k druhým. Problémy, která na vás sedí, nemusíte nutně řešit sami. Je dobré najít spřízněnou duši, která vám pomůže to břemeno kousek poponést. Je dobré si uvědomit, že nikdo za vás není schopen věci vyřešit, ale rada nebo pomoc je mnohdy tím co vám ukáže novou cestu, nebo přístup k problému. 
Příznivý den pro:  Krysa, Buvol, Drak, Opice
Denní strážce přináší požehnání pro činnosti, které zahrnují otevření dveří. Fakticky i obrazně. Den otevřených dveří je dobrý den pro začátky a zahájení činnosti. Dnes k vám může přijít něco nového a tomu byste měli čelit s otevřeným hledím.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva


Sobota - Den Vodního Buvola
Dnešní den po vás bude chtít velkou dávku trpělivosti. Energie vynaložené do aktivit se nevrací tak jak byste si přáli. Tohle by Vás ale nemělo odradit, protože vše co má za něco stát potřebu svůj čas a vaši trpělivost. Pokud vytrváte, většina vašich snů se stane skutečností.
Příznivý den pro:  Krysa, Buvol, Had, Fénix
Denní strážce dnes přináší neblahý den. Energie strážce stagnují na nejnižší úrovni. Obecně je dobré vyvarovat se všech významných aktivit a příležitostí, které tento den nabízí. Je to ukončení cyklu. Je to neblahý den poznamenaný černým písmem v almanachu.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obraných pozic, pohřbívání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Všechny důležité aktivity.


Neděle - Den Dřevěného Tygra
Dnes buďte dobrými pozorovateli a dříve, než se pro něco rozhodnete, zvažujte všechna pro a proti. Pokud pro vás bude představovat úkol příznivý stimul, přijměte na sebe i zodpovědnost s ním spojenou. Pokud bude odhodlání a obezřetní, budou vás lidé vnímat jako spolehlivé a bystré spolupracovníky.
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Pes, Kanec
Denní strážce v tento den zapříčiní že se rodí „deset tisíc věcí“, tedy vše budoucí. Je to den aktivity, ale jejím druhem je plánování. Má se za to, že je to den příznivý k zásnubám, ale nevhodný k svatebním obřadům. Je to den odhadnutí možností, jako když jde rolník na pole, a podívá se, co ho čeká za práci.  Je důležité prožít tento den pozorně, protože nám jeho průběh může napovědět děje dnů následujících.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Žádost o ruku, Zásnuby, Zahájení podnikání, Podepsání dohod a smluv, Udělat oznámení nebo ohlášení, Zahájení kampaně, Cestování, Převzetí úřadu nebo nového místa, Navštěvování, Zahájení výstavby, Opravy a renovace
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Svatební obřad, Odeslání zboží / výplaty, Provádění demolice, Pohřeb

Žádné komentáře:

Okomentovat