neděle 17. února 2013

Přehled denních horoskopů na 8 týden

Denní horoskopy na 8 týden obsahují tyto základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení se mohou tento den těšit z přízně osudu.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.Pondělí den Dřevěné Zajíce
Dnešní den jednejte ušlechtile a bez ohledu na svůj prospěch. Tento ušlechtilí přístup prodchnutý lidskostí vám v konečném důsledku pomůže v úspěchu a možná i bohatství. Snažte se soustředit a buďte rozhodní, pokud se setkáte s nespravedlností. Dnes byste měli upřednostnit spravedlnost před vlastním pohodlím a ziskem.
Příznivý den pro:  Zajíc, Ovce, Pes, Kanec
Dnešní denní strážce je specifický ve svém významu i pořadí. Po provedení plánu je potřeba vyčistit stůl než začneme s prací. Tento den je často využíván pro duchovní a náboženské praktiky, které mají spojitost s naším vývojem a očištěním karmy s očištěním sebe sama i prostor nebo očištěním předmětů. Energie dne je příznivá k odstranění něčeho co už nechceme nebo toho co je pro nás nežádoucí. Úklid domu nebo očista těla je v tomto dni příznivá.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, úklid, opravování, demolice, Vyhledání lékařského ošetření, Výprodej zásob, Ukončení vztahů, smluv a jiných závazků.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Požehnání náboženským artefaktům, zasvěcení talismanů a amuletů, uzavření manželství, pořízení si zvířat, cestování, otevření obchodu, stěhování


Úterý den Ohnivého Draka
Dnešní den bude překypovat energií. Budete přiváděni do situací, v nichž můžete potkávat nové lidi, nové obzory. Pro tento den bude potřeba dost prostoru, abyste vstřebali všechno to, co vám přináší. Usadit se a prožít tento den v křesle není asi to, co by vám mohlo být dopřáno.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Opice, Fénix
Denní strážce nám přináší den plný požehnání. Nefritový císař nám naplní pokladnice. Tento den má jednoznačně příznivý charakter a bylo by chybou nevyužít podpory, kterou nám tento denní strážce poskytuje. Aktivity dne by měli směřovat k výnosu krátkodobému nebo dlouhodobého, což je lepší. Energie příznivá během celého dne podporuje aktivity u kterých je příznivý výnos na prvním místě.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájení podnikání, Podpis dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Zateplení domu, Instalace různých zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Demolice, Pohřeb, převzetí nové funkce nebo větší odpovědnosti


Středa den Ohnivého Hada
Pokud jste dnes odhodláni dosáhnout svých cílů, použijte k tomu i neobvyklých metod. Pro vaši neústupnost a houževnatost sice překonáte mnoho překážek, ale znepřátelíte si ty, kteří nesdílejí vaše nadšení, názory a vaší cestu. To co ocení zaměstnavatelé v přístupu k práci, ale nemusí ocenit vaši přátelé v osobní rovině.
Příznivý den pro:  Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix.
Denní strážce nám dnes přináší rovnováhu. Nejlépe ho využijete, když potřebujete podpořit, pokud nemáte věci v rovnováze a vaše pozice je oslabená. Dejte však pozor, aby Vám tento den nepřistřihl křídla pokud se nebudete snažit o harmonický výsledek, kde každá strana dostane to co ji patří.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.


Čtvrtek den Zemského Koně
Přízeň druhých si lze získat dobrosrdečností, citlivým přístupem a porozuměním. Chopte se s nadšením nové příležitosti, pokud se dnes objeví, protože by z ní mohla v budoucnosti být třeba i vaše práce. Jeden nikdy pořádně neví.
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Denní strážce nám slouží pro aktivity s dlouhodobým významem. Nefritový císař dává věci na své místo. Plánování, tvorba strategie i aktivita. Podporu, tedy posílení, dostávají všechny činnosti s dlouhodobým efektem oproti těm, které bychom mohli označit jako akutní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.


Pátek den Zemské Ovce
Dnešní den je o komunikaci. Upřímná povaha a osobní kouzlo a přirozená inteligence má dnes navrch. Nebojte se vyslovit své mínění, vždy to ale udělejte tak abyste zbytečně neuráželi druhé.
Příznivý den pro:  Zajíc, Kůň, Ovce, Pes
Denní strážce dnes podporuje hladký začátek. Nefritový císař spravuje „deset tisíc věcí“ a požehnává je. Tento den je příznivé využít ke správnému startu činností a aktivit. Den, kdy vykročíte pravou nohou je příznivý k zahájení činností. Využijte své příležitosti a pusťte se do práce.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 


Sobota den Kovové Opice - kolizní den měsíce
Dnes, než budete jednat, dobře zvažte situaci. Nedělejte ukvapené závěry. Možná se vám pasivita příčí, ale měli byste být zdrženlivější. Nezapomínejte dnes na eleganci a dobrý výběr přátel. Nehrajte to jen na efekt.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Had, Opice
Obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením. Den naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon. Tento den je den pro trestání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů


Neděle den Kovového Fénixe
Dnešní den v sobě nese znamení činorodosti a touhy po úspěchu. Je pravděpodobné, že dnes nebudete jen pouhými diváky, ale zapojíte se do dění kolem sebe. Nebojte se tedy pustit do diskuzí a nadchnout se pro nové myšlenky.
Příznivý den pro:  Buvol, Drak, Had, Fénix
Dnešní denní strážce je zvláštní strážce. Energie tohoto dne jsou kolísavé a nestálé. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína.  V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Žádné komentáře:

Okomentovat