neděle 24. února 2013

Přehled denních horoskopů na 9 týden
Denní horoskopy na 9 týden obsahují tyto základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení se mohou tento den těšit z přízně osudu.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.


Pondělí vládne Vodní Pes
Dnes se Vás peníze asi moc držet nebudou.  Výdaje na rodinu nebo jiné i ušlechtilé projekty si budou žádat vaši pozornost. Finanční situace je sice nestálá, ale pokud peníze proudí, je vše v pořádku. Štědrost a velkorysost osloví lidi ve vašem okolí a oni vám v době nouze mohou pomoci.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Kůň, Pes

Denní strážce je naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Demolice, spory a hádkyÚterý vládne Vodní Kanec
Dnešní den po vás chce, abyste dostáli svým závazkům. Najděte si chvilku a přemýšlejte nad tím, jaké sliby jste dali a co jste už uskutečnili.  Plnění slibů posiluje pevná přátelství, protože se na vás ostatní mohou spolehnout. Nepodceňujte tuto část vaší osobnosti.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Ovce, Kance

Denní strážce nám přináší sklizeň. Je to období, během kterého energie dne podporují dobré výsledky, odměny a návraty. Nefritový císař dnes vykoná návštěvu ve své pokladnici protože dnes dorazí jeho poklad.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály
Středě vládne Dřevěná Krysa
Dnes se o sebe musíte postarat sami. Den bude naplněn energiemi, které jsou nestabilní, těkavé a vás to možná bude nutit opouštět jedno pro druhé. Touha objevovat nepoznané a neprozkoumané obzory bude odvádět vaši pozornost od důležitých detailů. Dejte si pozor
Příznivý den pro:  Krysa, Buvol, Drak, Opice

Denní strážce dnes přináší požehnání pro činnosti, které zahrnují otevření dveří. Fakticky i obrazně. Den otevřených dveří je dobrý den pro začátky a zahájení činnosti. Dnes k vám může přijít něco nového a tomu byste měli čelit s otevřeným hledím.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Čtvrtku vládne Dřevěný Buvol
Dnešní den Vás vybízí, abyste objevovali pro vás doposud nepoznané, abyste byli otevřeni novým myšlenkám. Pokud budete mít vytrvalý zájem o dění kolem sebe, bude z vás tento vás zájem, spolu s životním optimismem dělat oblíbeného společníka. Široký okruh přátel, který si tím můžete vytvořit, Vás může podržet v době, kdy to budete potřebovat.
Příznivý den pro:  Krysa, Buvol, Had, Fénix

Denní strážce dnes zvěstuje neblahý den. Energie strážce stagnují na nejnižší úrovni. Obecně je dobré vyvarovat se všech významných aktivit a příležitostí, které tento den nabízí. Je to ukončení cyklu. Je to neblahý den poznamenaný černým písmem v almanachu.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Budování obraných pozic, pohřbívání

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Všechny důležité aktivity.Pátku vládne Ohnivý Tygr
Pokud budete dobrými pozorovateli, kterým neunikne žádná důležitá informace, umožní vám to se dnes vyjadřovat s přehledem k tématům, které hýbou dnešním dnem. Pokud se však hovor stočí k tématům, které vás nezajímají, budete těžko hledat trpělivost, abyste udrželi svou pozornost. Nezapomínejte na trpělivost a nebuďte popudlivý.
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Pes, Kanec

Denní strážce v tento den rodí „deset tisíc věcí“, tedy vše budoucí. Je to den aktivity, ale jejím druhem je plánování. Má se za to, že je to den příznivý k zásnubám, ale nevhodný k svatebním obřadům. Je to den odhadnutí možností, jako když jde rolník na pole, a podívá se, co ho čeká za práci.  Je důležité prožít tento den pozorně, protože nám jeho průběh může napovědět děje dnů následujících. 

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Žádost o ruku, Zásnuby, Zahájení podnikání, Podepsání dohod a smluv, Udělat oznámení nebo ohlášení, Zahájení kampaně, Cestování, Převzetí úřadu nebo nového místa, Navštěvování, Zahájení výstavby, Opravy a renovace

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Svatební obřad, Odeslání zboží / výplaty, Provádění demolice, Pohřeb
Sobotě vládne Ohnivý Zajíc
Dnešní den v sobě skrývá silnou energii. Bude příznivé, pokud budete mít dnes výdrž a jen tak vás něco nevyčerpá. Zbytečné přemítání nad neúspěchy a nezdary nepříznivě ovlivňuje schopnost vypořádat se s překážkami a problémy. Řešte vše raději s maximálním nasazením a nadšením.
Příznivý den pro:  Zajíc, Ovce, Pes, Kanec

Dnešní denní strážce je specifický ve svém významu i pořadí. Po provedení plánu je potřeba vyčistit stůl než začneme s prací. Tento den je často využíván pro duchovní a náboženské praktiky, které mají spojitost s naším vývojem a očištěním karmy s očištěním sebe sama i prostor nebo očištěním předmětů. Energie dne je příznivá k odstranění něčeho co už nechceme nebo toho co je pro nás nežádoucí. Úklid domu nebo očista těla je v tomto dni příznivá.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Obřady, úklid, opravování, demolice, Vyhledání lékařského ošetření, Výprodej zásob, Ukončení vztahů, smluv a jiných závazků.

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Požehnání náboženským artefaktům, zasvěcení talismanů a amuletů, uzavření manželství, pořízení si zvířat, cestování, otevření obchodu, stěhování

Neděli vládne Zemský Drak
Dnešní den bude možná působit od svého počátku nepříznivým dojmem, ale ve svém jádru skrývá příznivé energie. Dnes je příznivé umět se přizpůsobit dané situaci a vytrvat. Dejte si však pozor na to, aby této vaší přizpůsobivosti nevhodným způsobem druzí nevyužili ve svůj prospěch.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Opice, Fénix

Denní strážce nám dnes přináší den plný požehnání. Nefritový císař nám naplní pokladnice. Tento den má jednoznačně příznivý charakter a bylo by chybou nevyužít podpory, kterou nám tento denní strážce poskytuje. Aktivity dne by měli směřovat k výnosu krátkodobému nebo dlouhodobého, což je lepší. Energie příznivá během celého dne podporuje aktivity u kterých je příznivý výnos na prvním místě.

PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájení podnikání, Podpis dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Zateplení domu, Instalace různých zařízení.

NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI: Demolice, Pohřeb, převzetí nové funkce nebo větší odpovědnosti

Žádné komentáře:

Okomentovat