středa 6. března 2013

Jak aktivovat Hvězdu Dračí ctnost

V tradičním Feng Shui je jedna z důležitých aktivit správné probuzení nápomocných Hvězd, které se podílí na působení domu na náš život. Probouzet můžeme různé Hvězdy, jako třeba Květ broskvoně, Hvězdu Slunce, nebo Lunu a také jednu z nejužitečnějších Hvězd Dračí ctnost. 

Tato Hvězda je velmi ceněna pro své kladné účinky na osud obyvatel domu a každoročně se probouzí v přesně stanovené dny. Její pozice není stálá, a rok co rok se proměňuje.  Pro tento rok je nejpříhodnější datum pro aktivaci této Hvězdy 22. březen 2013 v 7,30 hodin  Probuzení této Hvězdy má příznivý vliv na naši prosperitu a to jak na tu hmotnou tak i tu nehmotnou. Tato prospěšná Hvězda také zmírňuje dopad neblahých Hvězd označovaných jako Tři zabijáci.

Pro tento rok se Hvězda Dračí ctnost nachází v sektoru Sever v jeho centrální části. Je tedy spojena se znamením Krysy. Na kompase 24 hor je to sektor s označením S2. Jedná se o přímou linii severu +/- 7,5 stupně na každou stranu. Sektor S2 zaměříme z centra nemovitosti a proto potřebujeme plán v dobrém měřítku a poměrech stran. Správné zaměření a určení je spolu se správným datumem rozhodující pro dobré probuzení jejího vlivu. Na nesprávném místě nebo v nesprávný čas neprobudíme její vliv. 


Postup aktivace je následující:
- aktivace se provádí v uvedený čas, tzn. 07,30 hodin
- Hvězdu probouzí aktivita, takže je tradičně doporučeno v tomto místě provést nepatrnou změnu, kterou může být úklid, vynesení a vrácení zpět věcí jsou zde umístěné. V tradičním Feng Shui se pro probuzení používá hlavně zvuk. Je doporučeno vzít kladivo a poklepat s ním na zeď, nejlépe zatlouct hřebík na který můžete následně něco zavěsit, popřípadě zazvonit v této části na zvon.
- po tom se do tohoto sektoru umístí nádoba s vodou. Voda přitahuje čchi. Voda by zde měla být cca 14 dní. Ideální by měla být odebrána dne 9. dubna. Je dobré, by voda byla slaná, tedy jangová. Voda by měla být ve velké nádobě. Malá miska = malá účinnost.

Pokud jste podnikateli a kladete si otázku, kde je dobré aktivovat Hvězdu Dračí ctnost zda doma nebo v provozovně, je důležitější aktivovat tam, kde bude trávit více bdělého, pracovního času. Pokud Hvězdu probudíte, ale nebudete zůstávat v jejím vlivu, je tato aktivace na vás pramálo účinná. 

V případě, že nevíte kde najít sektor S2 nebo si tím nejste jistí je možné si objednat konzultaci během které vám sektor S2 lokalizuju. Aktivaci však musíte provést vy sami. Konzultaci si objednejte na telefonu 773 286 824.

Žádné komentáře:

Okomentovat