pondělí 4. března 2013

Přehled denních horoskopů pro 10 týden
Denní horoskopy na každý týden obsahují tyto základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení se mohou tento den těšit z přízně osudu.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.


Pondělí  vládne Zemský Had
Dnešní den od vás bude vyžadovat pilnost a pracovitost abyste byli úspěšní. Pečlivě analyzujte situaci a charakter lidí, se kterými dnes přijdete do kontaktu. Pomůže vám to ve vaší práci. V soukromém životě však dejte prostor vaší mírnější a starostlivější stránce osobnosti.
Příznivý den pro:  Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix.
Denní strážce přináší rovnováhu. Nejlépe ho využijete, když potřebujete podpořit, když nemáte věci v rovnováze a vaše pozice je oslabená. Dejte však pozor, aby Vám tento den nepřistřihl křídla pokud se nebudete snažit o harmonický výsledek, kde každá strana dostane to co ji patří.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.


Úterý vládne Kovový Kůň - Začátek měsíce Dřevěného Zajíce
Dnešní den bude příznivě nakloněn upřímnosti a otevřenosti. Dejte si však pozor na to, jakou měrou a stylem vyjadřujete to, co chcete sdělit okolí. Druzí by to mohli chápat jako netaktnost a neomalenost. Záležitosti rodiny by dnes měli být na předním místě. Buďte připraveni podat pomocnou ruku, protože to dnes někdo z rodiny, nebo přátel bude potřebovat.
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Denní strážce přináší rovnováhu. Nejlépe ho využijete, když potřebujete podpořit, když nemáte věci v rovnováze a vaše pozice je oslabená. Dejte však pozor, aby Vám tento den nepřistřihl křídla pokud se nebudete snažit o harmonický výsledek, kde každá strana dostane to co ji patří.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, oslava plnoletosti, opravování a renovace, výstavba silnic a cest, instalovat zařízení nebo vybavení sloužící pro obchod, cestování, navštěvování,
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Zahájení kampaně, spory a hádky, rozdělení aktiv, stěhování, příjem hospodářských zvířat,  sázení stromů, vyhledání  lékařského ošetření, kopání hrobu, pohřební slavnosti.Středě vládne Vodní Opice
Dnešní den probouzí ducha elegance důvtipu a přeje společenské zábavě. Problémem by mohla být vaše případná náladovost. Potřeba finanční jistoty vás může svádět k přehnané šetrnosti. Běhat a shánět nejlevnější nákupy se může ukázat jako ztrátové v čase i penězích. Věnujte svůj čas důležitým věcem.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Had, Opice
Denní strážce nám slouží pro aktivity s dlouhodobým významem. Nefritový císař dává věci na své místo. Plánování, tvorba strategie i aktivita. Podporu, tedy posílení, dostávají všechny činnosti s dlouhodobým efektem oproti těm, které bychom mohli označit jako akutní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.


Čtvrtku vládne Kovová Ovce
Dnešní den je příznivě nakloněn jemnému a kultivovanému přístupu. Ne každý vás chce ohrozit nebo vám ublížit. Uvědomte si, kdo jsou vaši přátelé a vyhledejte jejich pomoc. Jemným a citlivým přístupem získáte dnes víc než tlakem. Člověk by měl důvěřovat a umět odpustit pokud si viník uvědomí dopad svých činů.
Příznivý den pro:  Zajíc, Kůň, Ovce, Pes
Denní strážce podporuje hladký začátek. Nefritový císař spravuje „deset tisíc věcí“ a požehnává je. Tento den je příznivé využít ke správnému startu činností a aktivit. Den, kdy vykročíte pravou nohou je příznivý k zahájení činností. Využijte své příležitosti a pusťte se do práce.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 


Pátku vládne Vodní Fénix - Den měsíční kolize
Den je naplněn touhou po spravedlnosti tak se nebojte vyjádřit svůj názor, nicméně si buďte vědomi, že je to jen názor. Optimismus je klíčem k řešení mnoha problémů a přesto že můžete být schopni podělit se o své problémy, dnes je řešte sami bez pomoci rodiny.
Příznivý den pro:  Buvol, Drak, Had, Fénix
Obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením. Den naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon. Tento den je den pro trestání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů


Sobotě vládne Dřevěný Pes
Dnešní den bude o dohodách a jednáních. Dejte si pozor, aby vaše neústupnost neudělal z jednání hádku a tím pohřbila jakoukoliv možnost dohody. Nezapomínejte, že život má nejenom pozlátko, ale sledujte také jeho hlubší vnitřní proudy. Ty vás dovedou k pochopení a přijetí mnoha věcí kterým třeba teď nejsme schopni a ochotni porozumět.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Kůň, Pes
Dnešní denní strážce je zvláštní strážce. Energie tohoto dne jsou kolísavé a nestálé. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína.  V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám


Neděli vládne Dřevěný Kanec - Den roční kolize
Dnešní den je příznivé nejdřív zvážit kroky, které chceme dělat. Naše činy totiž mohou dnes popudit starší členy naší rodiny a vyvolávat zbytečné napětí. Své pocity a názory raději sdílejte se svými přáteli než s vlastními příbuznými. Koncem dne se bude situace zlepšovat a i vy budete mít možnost získat respekt a uznání.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Ovce, Kance
Denní strážce Úspěch je naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky

Žádné komentáře:

Okomentovat