pondělí 26. srpna 2013

Denní horoskopy na 35 týden roku 2013

Denní horoskopy na každý týden obsahují tyto základní informace:
Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje, jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení se mohou tento den těšit z přízně osudu.
Denní strážce je vztah mezi energiemi dne v daném měsíci, které nám napovídají o příznivých a nepříznivých aktivitách v tom kterém dni.
LH je informace o tom, jaké v ten který den vládnou Letící Hvězdy: měsíční/denní Hvězda

Pondělí vládne Dřevěná Krysa – LH 5/3
Dnes se o sebe musíte postarat sami. Den bude naplněn energiemi, které jsou nestabilní, těkavé a vás to možná bude nutit opouštět jedno pro druhé. Touha objevovat nepoznané a neprozkoumané obzory bude odvádět vaši pozornost od důležitých detailů. Dejte si na to pozor.
Příznivý den pro: Krysa, Buvol, Drak, Opice
Nepříznivý den pro: Zemského a Kovového Koně
Nepříznivý směr: Jih
Denní strážce nám dnes slouží pro aktivity s dlouhodobým významem. Nefritový císař dává věci na své místo. Plánování, tvorba strategie i aktivita. Podporu, tedy posílení, dostávají všechny činnosti s dlouhodobým efektem oproti těm, které bychom mohli označit jako akutní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Svatba, Plánování, Strategická rozhodnutí, Obchodní aktivity, Pořízení si zvířat, Začátek práce, Otevření obchodu, Zateplování domu
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Setkání se státní správou, Podávat žádosti, Spory a soudy, Cestování, Stěhování, Převzetí nové funkce, Vyhledání lékařské péče, Pohřbívání.

Úterý vládne Dřevěný Buvol – LH 5/2
Dnešní den Vás vybízí, abyste objevovali pro vás doposud nepoznané, abyste byli otevřeni novým myšlenkám. Pokud budete mít vytrvalý zájem o dění kolem sebe, bude z vás tento vás zájem, spolu s životním optimismem dělat oblíbeného společníka. Široký okruh přátel, který si tím můžete vytvořit, Vás může podržet v době, kdy to budete potřebovat.
Příznivý den pro: Krysa, Buvol, Had, Fénix
Nepříznivý den pro: Zemskou a Kovovou Ovce/Kozu
Nepříznivý směr: Východ
Denní strážce dnes podporuje hladký začátek. Nefritový císař spravuje „deset tisíc věcí“ a požehnává je. Tento den je příznivé využít ke správnému startu činností a aktivit. Den, kdy vykročíte pravou nohou je příznivý k zahájení činností. Využijte své příležitosti a pusťte se do práce.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Uctívání, Zásnuby, Svatba, obchodování, podpisy dohod a smluv, převzetí úřadu, otevření kanceláře, lov a rybolov, opravy, výstavby cest, kopání hrobů
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Zateplení domů, stěhování, cestování. 

Středě vládne Ohnivý Tygr – LH 5/1 DEN ROČNÍ KOLIZE
Pokud budete dobrými pozorovateli, kterým neunikne žádná důležitá informace, umožní vám to se dnes vyjadřovat s přehledem k tématům, které hýbou dnešním dnem. Pokud se však hovor stočí k tématům, které vás nezajímají, budete těžko hledat trpělivost, abyste udrželi svou pozornost. Nezapomínejte na trpělivost a nebuďte popudlivý.
Příznivý den pro: Tygr, Kůň, Pes, Kanec
Nepříznivý den pro: Kovová a Vodní Opice
Nepříznivý směr: Sever
Obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením. Den naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon. Tento den je den pro trestání.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů

Čtvrtku vládne Ohnivý Zajíc – LH 5/9
Dnešní den v sobě skrývá silnou energii. Bude příznivé, pokud budete mít dnes výdrž a jen tak vás něco nevyčerpá. Zbytečné přemítání nad neúspěchy a nezdary nepříznivě ovlivňuje schopnost vypořádat se s překážkami a problémy. Řešte vše raději s maximálním nasazením a nadšením.
Příznivý den pro: Zajíc, Ovce, Pes, Kanec
Nepříznivý den pro: Kovový a Vodní Fénix/Kohout
Nepříznivý směr: Západ
Dnešní denní strážce je zvláštní strážce. Energie tohoto dne jsou kolísavé a nestálé. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno, a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína.  V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Pátku vládne Zemský Drak – LH 5/8
Dnešní den bude možná působit od svého počátku nepříznivým dojmem, ale ve svém jádru skrývá příznivé energie. Dnes je příznivé umět se přizpůsobit dané situaci a vytrvat. Dejte si však pozor na to, aby této vaší přizpůsobivosti nevhodným způsobem druzí nevyužili ve svůj prospěch.
Příznivý den pro: Krysa, Drak, Opice, Fénix
Nepříznivý den pro: Vodní a Dřevěný Pes
Nepříznivý směr: Jih
Denní strážce je dnes naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky

Sobotě vládne Zemský Had – LH 5/7
Dnešní den od vás bude vyžadovat pilnost a pracovitost abyste byli úspěšní. Pečlivě analyzujte situaci a charakter lidí, se kterými dnes přijdete do kontaktu. Pomůže vám to ve vaší práci. V soukromém životě však dejte prostor vaší mírnější a starostlivější stránce osobnosti.
Příznivý den pro: Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix.
Nepříznivý den pro: Vodní a Dřevěný Kanec
Nepříznivý směr: Východ
Denní strážce nám dnes přináší sklizeň. Je to období, během kterého energie dne podporují dobré výsledky, odměny a návraty. Nefritový císař dnes vykoná návštěvu ve své pokladnici protože dnes dorazí jeho poklad.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

Neděli vládne Kovový Kůň – LH 5/6
Dnešní den bude příznivě nakloněn upřímnosti a otevřenosti. Dejte si však pozor na to, jakou měrou a stylem vyjadřujete to, co chcete sdělit okolí. Druzí by to mohli chápat jako netaktnost a neomalenost. Záležitosti rodiny by dnes měli být na předním místě. Buďte připraveni podat pomocnou ruku, protože to dnes někdo z rodiny, nebo přátel bude potřebovat.
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Nepříznivý den pro: Dřevěná a Ohnivá Krysa
Nepříznivý směr: Sever
Denní strážce nám dnes přináší požehnání pro činnosti, které zahrnují otevření dveří. Fakticky i obrazně. Den otevřených dveří je dobrý den pro začátky a zahájení činnosti. Dnes k vám může přijít něco nového a tomu byste měli čelit s otevřeným hledím.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Žádné komentáře:

Okomentovat