pondělí 11. listopadu 2013

Horoskop na nadcházející týden roku Vodního Hada

Denní horoskopy na každý týden obsahují tyto základní informace:
-       Vládce dne je kombinace nebeského stonku (energie)  a pozemské větve (zvíře), která nám naznačuje, jak se bude den obecně tvářit a jaká znamení se mohou tento den těšit z přízně osudu.
-       Nepříznivý směr je informace o vlivu z Feng Shui pro daný den. Představuje informace o tom, ve kterém směru ten který den leží 3 zabijáci, což jsou neblahé plující Hvězdy. 
-       Denní strážce je informace o 12 indikátorech štěstí a neštěstí, který se odvozuje ze vztahu mezi energiemi dne v daném měsíci.
-       LH je informace o tom, jaké v ten který den vládnou Letící Hvězdy: měsíční/denní Hvězda

Pondělí vládne Kovový Had nebo také Had v zimním spánku

Dnešní den nevypadá od počátku příznivě, ale postupně se vyčasí a jeho závěr bude o poznání lepší. I přes to, že zapojíte inteligenci a originalitu, nebude snadné získat si uznání a budovat si svou kariéru. Přes počáteční obtíže je dobré vytrvat. Cílevědomost a dobré hospodaření se vyplatí.
Příznivý den pro: Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix
Nepříznivý den pro: Ohnivého a Dřevěného Kance
Neblahý směr: Východ
LH: 2-7
Dnešní denní strážce přináší obecně neblahý den pro většinu činností. Vhodný je tento den pro činnosti spojené s destrukcí a ničením a proto je také mnohdy naplněný nedorozuměním. Dejte pozor, abyste dnes nepřekročili zákon, protože tento den je určený k trestání. Ve starých dobách se tento den vykovávali tresty, včetně poprav odsouzenců.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, Ničení, Trestání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Požehnání a zasvěcení náboženských předmětů, Uctívání a Obřady, Zásnuby, Svatba, Podpisy dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Zateplení domů

Úterý vládne Vodní Kůň nebo také Kůň ve vojsku

Dnešní den buďte opatrní na své peníze a nevydávejte je za zbytečnosti. Není vždy lehké peníze vydělat, a tak si dobře uvědomte jejich hodnotu. Spolu s tím jde v ruku ruce určitá radost, z toho jak se dnešní den odvíjí. Přesto si nenechte mluvit do toho, jak máte věci nastavená. Možnou odpovědí dnes budiž: Noa co?
Příznivý den pro:  Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Nepříznivý den pro: Ohnivou Krysu
Neblahý směr: Sever
LH: 2-6
Dnešní denní strážce je velmi zvláštní strážce. Energie tohoto dne jsou kolísavé a nestálé. Je dobré vyhnout se každé podstatné činnosti, protože dnes jste jako ten co běží z kopce dolů a jen málo nepozornosti stačí k jeho pádu. Snažte se být ve všem naplno, a pokud to jde, vyhněte se všemu riskování se svým životem. V tento den se doporučuje zůstat v klidu a užívat si vína. V některých starších komentářích se doporučuje duchovní aktivity.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obrany, nastavení polohy lůžka, kácení stromů, lov a rybolov
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Vyhněte se všem důležitým aktivitám

Středě vládne Vodní Ovce nebo také Ovce ve stádu

Dnešní den přeje velkomyslnosti a otevřenému srdci. Buďte připravení věnovat čas i peníze ušlechtilým věcem. Pozor si dejte na své vyjadřování. Diplomatickým přístupem zvládnete víc než hrubostí a netaktním chováním. Navíc to snižuje vaše dobré úmysly. Pokud jste přesvědčeni o něčem tak silně a pevně že vás nic neodradí, bude vaše úsilí posléze odměněno a korunováno úspěchem.
Příznivý den pro:  Zajíc, Kůň, Ovce, Pes
Nepříznivý den pro: Ohnivého Buvola
Neblahý směr: Západ
LH:2-5
Dnešní denní strážce je naplněný pozitivní energií, která je vhodná pro většinu činností. Je to období dozrání věcí. Je potřeba starat se o své věci a nechat prostor ostatním. Velmi příznivé znamení pro většinu aktivit. Je potřeba být aktivní.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Obřady, Zásnuby, Svatba, Zahájit podnikání, Podepsání dohod a smluv, Cestování, Stěhování, Otevření obchodu, Opravy a renovace, Pořízení zvířete, Výstavba, Kopání hrobu, Pohřební rituály, Vyhledání lékařské péče.   
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Demolice, spory a hádky

Čtvrtku vládne Dřevěná Opice nebo také Opice šplhající na strom

Dnešní den je nabytý energií, která je těkavá a není zrovna stabilní. Den přeje těm, kteří umí uplatnit svůj šarm a sebevědomí, díky kterému mohou získat spoustu přátel. Dnes se budete asi dostávat do diskuzí a debat, takže si dávejte pozor na to, co a komu říkáte. Introvertům tento den asi moc nebude přát, ale pro ty, kteří milují život kolem sebe je tento den jako stvořen.
Příznivý den pro:  Krysa, Drak, Had, Opice
Nepříznivý den pro: Zemského Tygra
Neblahý směr:Jih
LH:2-4
Dnešní denní strážce nám přináší sklizeň. Je to období, během kterého energie dne podporují dobré výsledky, odměny a návraty. Nefritový císař dnes vykoná návštěvu ve své pokladnici, protože dnes dorazí jeho poklad.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Obřady, uzavření manželství, obchod, pořízení si zvířete, lov a rybolov, zateplení domů, nastoupení nové funkce
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Cestování, spory, vyhledání lékaře a pohřební rituály

Pátku vládne Dřevěný Fénix nebo také Kokrhající Kohout

Dnešní den budí od brzkého rána zdání optimismu a dobrého dne, i když tomu nic nenasvědčuje. Je prosycen příznivou silou Fénixe. Den, který vás přímo vybízí k tomu, abyste v něm byli aktivní má však také svá úskalí. Přes všechno pozitivní nadšení a snahu být ku prospěchu byste si dnes měli dát pozor, co a komu říkáte.  Je lepší posečkat stranou, jak se věci vyvinou, než přispět tak zvaně dobrou radou tam kde o ni nežádají.
Příznivý den pro:  Buvol, Drak, Had, Fénix
Nepříznivý den pro: Zemského Zajíce
Neblahý směr: Východ
LH:2-3
Dnešní denní strážce přináší požehnání pro činnosti, které zahrnují otevření dveří. Fakticky i obrazně. Den otevřených dveří je dobrý den pro začátky a zahájení činnosti. Dnes k vám může přijít něco nového a tomu byste měli čelit s otevřeným hledím.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Bohoslužby, Zasnoubení se, Uzavření manželství, Oslavy, Obchodování, Podpisy dohod a smluv, Zateplování domu, Stěhování, Začátek práce, Otevření nového obchodu, Převzetí nové funkce, Začátek studia, Vyhledání lékařské péče, Opravy a renovace, zahájení výstavby, Instalace strojů a zařízení.
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Kopání hrobu, Pohřbívání, Lov a rybaření, Kácení a pořez dřeva

Sobotě vládne Ohnivý Pes nebo také Ospalý Pes

Dnešní den je příznivé nehnat se za cílem jako o život. Snažte se vyhnout situacím, ve kterých se budete muset rozhodovat pod tlakem. Je příznivé dnes tempo zvolnit i pro to, že dáte prostor ostatním, aby se s vámi dorovnali a mohli si tak pořešit i své problémy a starosti.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Kůň, Pes
Nepříznivý den pro: Kovového Draka
Neblahý směr: Sever
LH:2-2
Dnešní denní strážce zvěstuje neblahý den. Energie denního strážce stagnují na nejnižší úrovni. Obecně je dobré vyvarovat se všech významných aktivit a příležitostí, které tento den nabízí. Je to ukončení cyklu. Je to neblahý den poznamenaný černým písmem v almanachu.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Budování obraných pozic, pohřbívání
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI
Všechny důležité aktivity.

Neděli vládne Ohnivý Kanec nebo také Prase procházející horami

Dnešní den Vám přináší živou a veselou energii, které vás možná povede k touhám objevovat nové obzory. Pokud dovedete rozpoznat možnosti, které nabízejí zdánlivě nepříznivé situace, nebojte se obtížných úkolů. Zvažte však, jak moc bude nová odpovědnost, která z takového úkolu bude vyplývat, zasahovat do vašeho soukromí.
Příznivý den pro:  Tygr, Zajíc, Ovce, Kance
Nepříznivý den pro: Kovového Hada
Neblahý směr: Západ
LH:2-1
V tento den se rodí „deset tisíc věcí“, tedy vše budoucí. Je to den aktivity, ale jejím druhem je plánování. Má se za to, že je to den příznivý k zásnubám, ale nevhodný k svatebním obřadům. Je to den odhadnutí možností, jako když jde rolník na pole, a podívá se, co ho čeká za práci.  Je důležité prožít tento den pozorně, protože nám jeho průběh může napovědět děje následujících dnů.
PŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Žádost o ruku, Zásnuby, Zahájení podnikání, Podepsání dohod a smluv, Udělat oznámení nebo ohlášení, Zahájení kampaně, Cestování, Převzetí úřadu nebo nového místa, Navštěvování, Zahájení výstavby, Opravy a renovace
NEPŘÍZNIVÉ ČINNOSTI:
Svatební obřad, Odeslání zboží / výplaty, Provádění demolice, Pohřeb

Žádné komentáře:

Okomentovat