neděle 9. února 2014

Horoskop pro 7 týden roku 2014

Hexagram tohoto týden je Ťie, který je obrazem Hromu  nad Vodou. Představuje uvolnění. Uvolnění je stav, kdy se síly uvolňují ze svého sevření a nabývají zpět svou lehkost. Ideogram tohoto Hexagramu je obrazem šídla z buvolího rohu, kterým se povolují utažené uzly. Je tedy na nás, abychom rozpoznaly smysl překážek, propojily souvislosti a umožnili tak dosažení uvolnění, které vnese do všeho volnost. Směr tohoto uvolnění je směrem návratu. Uzel povolíme jen tím, že jej rozvážeme, tedy proti směru pohybu. Hexagram nám také říká, že bychom měli provést toto uvolnění veřejně, nikoliv v soukromí.  Hexagram nás odkazuje na příznivý směr JV a Jih a nabádá nás na potřebu dobrého plánování.

Pondělí vládne Vodní Krysa den roční kolize
Dnešní den po vás chce, abyste našli cestu k druhým. Problémy, která na vás sedí, nemusíte nutně řešit sami. Je dobré najít spřízněnou duši, která vám pomůže to břemeno kousek poponést. Je dobré si uvědomit, že nikdo za vás není schopen věci vyřešit, ale rada nebo pomoc je mnohdy tím, co vám ukáže novou cestu, nebo přístup k problému.
Protože na tento den vychází kolizní postavení znamení roku a dne, není to nejlepší den pro důležité aktivity. Pokud můžete vyhněte se všem pro vás podstatným věcem pokud jste narozeni ve znamení Koně. Jinak je možné s mírou opatrnosti pustit se do práce.
Příznivý den pro: Krysa, Buvol, Drak, Opice
Nepříznivý den pro Ohnivého Koně
Hexagram č. 51

Úterku vládne Vodní Buvol
Dnešní den po vás bude chtít velkou dávku trpělivosti. Energie vynaložené do aktivit se nevrací tak jak byste si přáli. Tohle by Vás ale nemělo odradit, protože vše co má za něco stát potřebu svůj čas a vaši trpělivost. Pokud vytrváte, většina vašich snů se stane skutečností.
Dnešní den tedy buďte trpělivý. Nebe se zemí se doplňují a vy dnes nepodnikejte nic zásadního.
Příznivý den pro: Krysa, Buvol, Had, Fénix
Nepříznivý den pro Ohnivá Ovce
Hexagram č. 22

Středě vládne Dřevěný Tygr
Dnes buďte dobrými pozorovateli a dříve, než se pro něco rozhodnete, zvažujte všechna pro a proti. Pokud pro vás bude představovat úkol příznivý stimul, přijměte na sebe i zodpovědnost s ním spojenou. Pokud bude odhodlání a obezřetní, budou vás lidé vnímat jako spolehlivé a bystré spolupracovníky.
Dnešní den po vás tedy požaduje aktivitu, ale jejím smyslem je plánování. Nikoliv konání. Přípravy jsou pro dnešní den hlavní aktivitou. Dobře tedy promyslete co dál.
Příznivý den pro: Tygr, Kůň, Pes, Kanec
Nepříznivý den pro Zemskou Opici
Hexagram č. 63

Čtvrtku vládne Dřevěný Zajíc
Dnešní den jednejte ušlechtile a bez ohledu na svůj prospěch. Tento ušlechtilí přístup prodchnutý lidskostí vám v konečném důsledku pomůže v úspěchu a možná i bohatství. Snažte se soustředit a buďte rozhodní, pokud se setkáte s nespravedlností. Dnes byste měli upřednostnit spravedlnost před vlastním pohodlím a ziskem.
Snažte se udělat si pořádek ve věcech. Vnějších i vnitřních. Uklidit a urovnat to co je v nepořádku je první krok k nápravě.
Příznivý den pro: Zajíc, Ovce, Pes, Kanec
Nepříznivý den pro: Zemský Fénix
Hexagram č. 19

Pátku vládne Ohnivý Drak
Pátek tedy bude překypovat energií. Můžete být přiváděni do situací, v nichž budete potkávat nové lidi, nebo se vám ukážou nové obzory. Pro tento den bude potřeba dost prostoru, abyste vstřebali všechno to, co vám přinese. Usadit se a prožít tento den v křesle není to, co by vám mohlo být dopřáno.
Snažte se dnešní den prožít naplno, abyste na jeho konci nelitovali toho co jste mohli a neudělali.
Příznivý den pro: Krysa, Drak, Opice, Fénix
Nepříznivý den pro Kovového Psa
Hexagram č. 58

Sobotě vládne Ohnivý Had
Pokud jste dnes odhodláni dosáhnout svých cílů, použijte k tomu i neobvyklých metod. Pro vaši neústupnost a houževnatost sice překonáte mnoho překážek, ale znepřátelíte si ty, kteří nesdílejí vaše nadšení, názory a vaší cestu. To co ocení zaměstnavatelé v přístupu k práci, ale nemusí ocenit vaši přátelé v osobní rovině.
Nebe i Země jsou aktivní a tak se pusťte do toho.
Příznivý den pro: Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix.
Nepříznivý den pro Kovového Kance
Hexagram č. 09

Neděli vládne Zemský Kůň
Přízeň druhých si lze získat dobrosrdečností, citlivým přístupem a porozuměním. Chopte se s nadšením nové příležitosti, pokud se dnes objeví, protože by z ní mohla v budoucnosti být třeba i vaše práce. Jeden nikdy pořádně neví.
Dnes energie Nebe i Země klesají a tak bude potřebovat více energie. Denní strážce Vám s ní pomůže.
Příznivý den pro: Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Nepříznivý den pro Vodní Krysu
Hexagram č. 50

Žádné komentáře:

Okomentovat