úterý 11. března 2014

Horoskop pro 11 týden roku 2014


Horoskop pro 11 týden má svůj vlastní hexagram č.31

Pondělí vládne Kovový Drak
Dnešní den je naplněný pýchou a sebevědomím. Kov je silný hodnotitel a posuzovatel. Dejte si dnes pozor na svou pýchu a sebestřednost, protože se mohou otočit proti vám. Pokud vás druzí posuzují moc kriticky, vytrvejte. Den má také svůj konec. Pokud jste dnes tím, kdo pohlíží na druhé z patra, buďte si vědom také své nedokonalosti.
Příznivý den pro: Krysa, Drak, Opice, Fénix
Nepříznivý den pro: Dřevěného Psa

Úterý vládne Kovový Had
Dnešní den nevypadá od počátku příznivě, ale postupně se vyčasí a jeho závěr bude o poznání lepší. I přes to, že zapojíte inteligenci a originalitu, nebude snadné získat si uznání a budovat si svou kariéru. Přes počáteční obtíže je dobré vytrvat. Cílevědomost a dobré hospodaření se vyplatí.
Příznivý den pro: Buvol, Had, Kůň, Ovce, Opice, Fénix
Nepříznivý den pro:Dřevěného Kance

Středě vládne Vodní Kůň
Dnešní den buďte opatrní na své peníze a nevydávejte je za zbytečnosti. Není vždy lehké peníze vydělat, a tak si dobře uvědomte jejich hodnotu. Spolu s tím jde v ruku ruce určitá radost, z toho jak se dnešní den odvíjí. Přesto si nenechte mluvit do toho, jak máte věci nastavená. Možnou odpovědí dnes budiž: No a co?
Příznivý den pro: Tygr, Kůň, Ovce, Pes
Nepříznivý den pro: Ohnivá Krysa

Čtvrtku vládne Vodní Ovce
Dnešní den přeje velkomyslnosti a otevřenému srdci. Buďte připravení věnovat čas i peníze ušlechtilým věcem. Pozor si dejte na své vyjadřování. Diplomatickým přístupem zvládnete víc než hrubostí a netaktním chováním. Navíc to snižuje vaše dobré úmysly. Pokud jste přesvědčeni o něčem tak silně a pevně, že vás nic neodradí, bude vaše úsilí posléze odměněno a korunováno úspěchem.
Příznivý den pro: Zajíc, Kůň, Ovce, Pes
Nepříznivý den pro: Ohnivého Buvola

Pátku vládne Dřevěná Opice
Dnešní den je nabytý energií, která je těkavá a není zrovna stabilní. Den přeje těm, kteří umí uplatnit svůj šarm a sebevědomí, díky kterému mohou získat spoustu přátel. Dnes se budete asi dostávat do diskuzí a debat, takže si dávejte pozor na to, co a komu říkáte. Introvertům tento den asi moc nebude přát, ale pro ty, kteří milují život kolem sebe je tento den jako stvořen.
Příznivý den pro: Krysa, Drak, Had, Opice
Nepříznivý den pro:Zemský Tygr

Sobotě vládne Dřevěný Fénix
Dnešní den budí od brzkého rána zdání optimismu a dobrého dne, i když tomu nic nenasvědčuje. Je prosycen příznivou silou Fénixe. Den, který vás přímo vybízí k tomu, abyste v něm byli aktivní má však také svá úskalí. Přes všechno pozitivní nadšení a snahu být ku prospěchu byste si dnes měli dát pozor, co a komu říkáte. Je lepší posečkat stranou, jak se věci vyvinou, než přispět tak zvaně dobrou radou tam kde o ni nežádají.
Příznivý den pro: Buvol, Drak, Had, Fénix
Nepříznivý den pro: Zemského Zajíce

Neděli vládne Ohnivý Pes
Dnešní den je příznivé nehnat se za cílem jako o život. Snažte se vyhnout situacím, ve kterých se budete muset rozhodovat pod tlakem. Je příznivé dnes tempo zvolnit i pro to, že dáte prostor ostatním, aby se s vámi dorovnali a mohli si tak pořešit i své problémy a starosti.
Příznivý den pro: Tygr, Zajíc, Kůň, Pes

Nepříznivý den pro: Kovový Drak

Žádné komentáře:

Okomentovat