pondělí 18. srpna 2014

PORADNA FENG SHUI a ČÍNSKÉ ASTROLOGIE radí a pomáhá no.2

DOTAZ: Na hranici našeho pozemku se nachází stožár vysokého napětí. V jedné knize jsem četla že to není dobré. Jaký to má vliv z hledika Feng Shui? Je dost daleko od domu a na obecním pozemku, tak nevím.

ODPOVĚĎ:
Stožáry vysokého napětí jsou obecně brány jako problematické vlivy, které poškozují Feng shui prostředí ve kterém žijete. Jejich neblahý vliv je dán tím že nepříznivým způsobem ovlivňují proudění čchi v krajině. Jeho opravdová škoda lze posoudit až obhlídkou místa a vyhodnocením situáce.
To zda leží na obecním nebo vašem pozemku, není důležité, protože čchi se neřídí podle našich katastrálních map, ale podle nebe a země. Tudíž naše pomyslné hranice nerespektuje a překračuje. Konkrétní neblahý vliv pro osobu se zjistí na základě měření pomocí kompasu. Pokud však stožár vysokého napětí zasahuje negativním způsobem vchod, nebo jinou část domu je potřeba udělat nápravná opatření, bez ohledu na to kdo v domě žije.
Na ilustračním obrázku je velmi neblahé usazení dumů pod vysokým vedením a to z důvodu silného elektromagnetického pole.
Určitě si nechtě vaší situaci zkontrolovat od odborníka na tradiční feng shui, který vám také navrhne případné řešení Vaší situace. 

Žádné komentáře:

Okomentovat