středa 7. ledna 2015

Jednotlivá znamení v roce Dřevěné Ovce (2015)

Nadchází nám rok Dřevěné Ovce, která se své vlády ujme už 4.února 2015. Připravil jsme pro vás krátké úvodní charakteristiky toho, jak se roční znamení Ovce, projeví v životech ostatních znamení čínského zvěrokruhu. Tento výhled do roku 2015 je v obecné rovině a poskytne Vám orientační výhled do energií přicházejícího roku. Je udělaný na základě vztahů mezi jednotlivými pozemskými větvemi. Přeji Vám úspěšný rok Dřevěné Ovce a zájemcům o osobní výhled roku 2015 jsem stále k dispozici na emailu cernazelva@gmail.com nebo telefonu 773286824.


KRYSA (MYŠ)
Pro Krysy je čas, kterému vládne Ovce, obdobím nebezpečí. Je to doba, během níž musí být velmi ostražití a raději vše dvakrát zvážit než jednou neuváženě rozhodnout. Je to stejné jako když utíkáte z kopce, abyste dohonili ujíždějící autobus. Pokud nebudeme plně kontrolovat svoje pohyby, lehce upadneme a vše o co jsme usilovali bude ztraceno.  Výstraha, které je zde ukryta Krysám radí, že užitek budou mít z toho, co se váže k jejich minulosti.

BUVOL

Pro Buvola je čas, kterému vládne Ovce, problematickým obdobím a je potřeba velké opatrnosti aby jej přečkal bez úhony. Ovce je v konfliktním postavení a blokuje příznivé proudění energie k těm, kterým vládne síla Buvola. Buďte tedy v tomto období ostražití a šetřete své síly. Nepodnikejte žádné významné kroky, neprodávejte, nekupujte. Tento rok vykazuje nepříznivé vlivy pro váš život.   

TYGR
Pro Tygry je čas, kterému vládne Ovce, obdobím v němž by měla začít realizovat plány,  které si dělala v předešlých letech. Pokud nejste  ještě připraveni na aktivitu, měli byste se co nejdříve rozhodnout kam a jak dál, protože promeškáváte pro Vás velmi důležité období. Dřevění a Ohnivý Tygři jsou letos podporováni více než ti Vodní a Zemští. 

ZAJÍC (KRÁLÍK)
Pro Zajíce je čas, kterému vládne Ovce, obdobím v němž se jim dostane posílení. V předešlém období mohl být jejich život jako zpomalený film, ale to se tento rok změní. Ovce je Zajícův přítel a posílí ho v jeho snažení. Můžete se tedy odvážit i zariskovat, protože Vám síly Nebe i Země budou nakloněni. 

DRAK
Pro Draky je čas, kterému vládne Ovce, obdobím v němž je potřeba se trochu zastavit, zpomalit a dorovnat vše tak, abyste mohli pokrčovat dál bez zbytečných problémů. Vaše loď osudu se v předešlém období rozkolísala a vy teď musíte její pohyb uklidnit. Přemíra snahy o postup vřed nebude úspěšná. Snažte se spíš o harmonické splynutí s Vašimi energiemi.

HAD
Pro Hady je čas, kterému vládne Ovce, obdobím hojnosti. Uleví se jim z tlaku, kterému byli v minulosti vystaveni a pokud dobře zužitkovali předešlé období očisty a úklidu k tomu, aby si udělali v životě pořádek, mohou dnes plně prožívat čas hojnosti. 

KŮŇ
Pro Koně je čas, kterému vládne Ovce obdobím přemýšlení o tom, co je a co není důležité a pro ně užitečné. V tomto období byste však neměli jen přemýšlet ale i konat. Očista krajiny vnější i vnitřní je nejlepším zužitkováním tohoto času. Dejte si zároveň pozor na své zdraví, tento rok by to mohlo být také nepříjemné téma.

OVCE (KOZA)
Pro Ovce je čas kterému vládne ona sama obdobím rozhodování kam a jak dál. Je to čas vhodný na plánování a přípravu toho co podniknout. Něco jako pořádání zásnub, kdy svatba je už v dohledu, ale její čas ještě nepřišel. Teprve se bude vše chystat. Využijte tedy čas příprav naplno.  

OPICE
Pro Opice je čas, kterému vládne Ovce obdobím uzavření jednoho cyklu. Ukončení toho co bylo. Dokončujte a ukončujte. To je poselstvím tohoto roku. Neberte to však negativně. Vše na tomto světě prochází cyklickou proměnou a tak jako je čas vzrůstu a zrání je i čas sklizně a ukončení. Opatrní buďte na své zdraví, protože by se mohlo stát pro vás nepříjemným tématem. 

FÉNIX (KOHOUT)
Pro Fénixe je čas, kterému vládne Ovce, obdobím otevírání dveří. Obrazně i doslovně.  Nechte k sobě přistoupit nové pohledy a myšlenky. Otevřete se novým přátelům, novým výzvám i novým zážitkům. Tlak předešlého období se rozpustí. Využijte tedy toto období naplno.

PES
Pro Psy je čas, kterému vládne Ovce, obdobím překotného shonu. Ovce je sice klidné znamení, ale Vám mnoho klidu nepřidá. Čas, který je pro Ovci vyměřený uteče rychleji, než si budete přát, a vám se ho nebude dostávat. Buďte pro to bdělými a snažte se být vždy o krok napřed. Určitě nenechávejte vše na poslední chvíli. 

KANEC (VEPŘ)
Pro Kance je čas, kterému vládne Ovce, šťastným obdobím. Tento čas jim slibuje úspěch a proto by jej měli náležitě využít. Zemští Kanci by se měli mít však na pozoru, protože pro ně je štěstí vrtkavé s ohledem na sílu elementu Dřeva. Úspěch přeje připraveným a proto si dejte pozor na to zda máte vše řádně připravené. Ohnivý Kanci, Vám štěstěna napomůže.

Žádné komentáře:

Okomentovat