pondělí 1. června 2015

Neblahé dny měsíce června

Neblahé dny měsíce června jsou tento rok podle diáře TONG SHU pouze tři. Často se mne lidé ptají po smyslu a významu těchto dní, protože něco podobného není běžné v západní astrologii určovat. Nicméně i západní astrologie zná příznivé a nepříznivé dny pro určité aktivity a vzpomeňme třeba lunárního zemědělského kalendáře. V podobném smyslu existují v čínské astrologii třeba systém 12ti denních strážců, nebo třeba dny Lunárních konstelací.
Dny, které vám předkládám v této tabulce, jsou podle diáře Tong Shu brané, jako neblahé dny pro všechny důležité činnosti, které můžeme vykonávat. Stojí za to si je tedy poznamenat do diáře a při plánování naší práce, nákupů, prodejů oslav se těmto dnům vyhnout.
Co tedy máte dělat v tyto dny? Není nutné tyto dny chápat jako katastrofické a proto bychom se jich neměli bát. Jsou to dny, které můžeme i vcelku příznivě prožít, ale je dobré si uvědomit že někde uvnitř sebe skrývají potenciál nebezpečí. Věnujte se tedy tyto dny všemu čemu musíte, ale dávejte si na vše větší pozor a pokud jen trochu můžete, přeložte si ty důležité činnosti na dny výhodnější. K tomu Vám dobře poslouží znalost svého horoskopu protože na jeho podkladě budete moct v mých předpovědích listovat a vybírat ty nejvhodnější okamžiky pro vás. Správné načasování je totiž velmi důležité.  

Žádné komentáře:

Okomentovat