úterý 25. srpna 2015

Dny nevhodné pro důležité činnosti ZÁŘÍ 2015

Neblahé dny měsíce září jsou v tabulce vyznačeny černou barvou a nedoporučuje se v tyto dny dělat žádné činnosti, které jsou pokládány za důležité: Jako nastupovat na nové místo, či přebírat větší odpovědnost, kupovat nebo prodávat, začít s podnikáním, otevírat obchod atd atd. 

1.září je den Kovového Draka a přesto, že Denní strážce slibuje úspěch, je lepší zůstat opatrný a důležité kroky nechat na jiný den, zvláště pokud jste narozeni v roce Psa.

12.září je den Kovového Zajíce a tento den má neblahých znamení několik. Denní strážce upozorňuje na kolizní postavení měsíčního a denního znamení. V tyto dny se trestá. Fénioxvé (Kohouti) mohou mít velmi neblahý den.

24.září je den Vodního Zajíce a také tento den má svá neblahá znamení. Denní strážce hlásá opětovně den kolizního postavení Měsíčního a denního znamení. 

30.září je den Zemského Fénixe, Denní strážce nás vede k promýšlení a plánování, nikoliv k činům. Den není příznivý pro Zajíce a je pro ně velmi užitečné držet se tento den v ústraní. 

Žádné komentáře:

Okomentovat