pátek 8. ledna 2016

Studium při Akademii Černé Želvy

S příchodem nového roku Ohnivé Opice vám přináším snad příznivé zprávy, které se týkají nových možností studia základních dovedností v oboru čínské metafyziky. Neváhejte a pojďte studovat. Zde se dozvíte víc... Pojem metafyzika pochází z označení části Aristotelových spisů, které se nacházejí za spisy o přírodě (tzv. Fyzikami) a které se zabývaly duchovními a nehmotnými skutečnostmi. Svitky těchto spisů byly totiž ve starověkých knihovnách uchovávány za těmito Fyzikami. Dnes bychom snad mohli použít slovo Esoterika, ale mám dojem, že toto slovo nabírá poslední dobou pro mne osobně nepříliš pozitivní označení a proto se raději přidržím tohoto starší označení. 
Takže od února roku 2016 zahajuji pravidelné vzdělávání ve dvou základních směrech, ke kterým budou v průběhu roku přidávány jednotlivé doplňkové kurzy a semináře. 

1. Škola tradiční čínské astrologie 

Škola tradiční čínské astrologie vznikla pro všechny zájemce o kvalitní studium tradiční čínské astrologie, protože povědomost o čínské astrologii je u nás zatím stále na velmi nízké úrovni. Je to dáno samozřejmě absencí kvalitní literatury s tématem čínské astrologie a také nemožností studovat tento obor. Studium je rozděleno do dvou základních celků. V první části studia se žáci seznámí se základy tradiční čínské astrologie tak aby byli schopni sestavit základní horoskop a ten v jeho základních rysech popsat a vyložit. Pro ty, kteří do tajů čínské astrologie budou chtít proniknout hlouběji, jsou určeny semináře pro pokročilé, na kterých se budou rozebírat hlubší aspekty horoskopu tak, aby byl student po skončení studia schopen poskytnout odborný rozbor a výklad celkového obrazu, který horoskop nabízí. Součástí studia pro pokročilé bude také studium tradiční čínské astrologie v návaznosti na další obory metafyziky, jako je Feng Šuej, tradiční čínská medicína a podobně. 

další informace najdete na webové stránce školy www.skolacinskeastrologie.cz

2. Škola Černé Želvy 

Škola Černé Želvy je 5ti semestrové (dva a půlleté) ucelené studium znalostí a dovedností čínské metafyziky, které je zaměřené na studium učení Feng Šuej, jako vrcholné a jednotící dovednosti. Toto náročné studium v sobě zahrnuje znalosti a dovednosti, které potřebuje znát každý praktik tradičního učení Feng Šuej. Těmi dovednostmi jsou především: 

- znalost technik a postupů v tradičním Feng Šuej 
- znalost tradiční čínské astrologie 
- znalost základů tradiční čínské medicíny 
- znalost symboliky lidského těla 
- znalost magických a věšteckých technik 

Škola Černé Želvy je zaměřena právě na studium těchto pěti dovedností. Studium je rozděleno na 5 semestrů. Každý semestr je tvořen 15ti dny výuky rozdělenými do pěti měsíců po třech dnech. Pro zájemce budou otevřeny pouze dvě třídy, ve dvou rozdílných turnusech. První třída začne studium v první víkend (Pátek-Sobota-Neděle) v únoru 2016 a první semestr bude pokračovat do června 2016. Druhá třída začne ve druhém víkendu v září roku 2016 a její první semestr bude ukončen v lednu 2017. 
Další nová třída ve škole Černé Želvy budou otevřena až v podzimním semestru roku 2018. Jednotlivé třídy mají omezený počet žáků na 10 studentů. Každý semestr je zakončen semestrální prací. Studenti mohou studium kdykoliv přerušit a ukončené semestry se jim budou počítat jako platné. Ke studiu se lze zase kdykoliv vrátit od ukončeného, uzavřeného semestru. Součástí výuky ve škole Černé Želvy budou také nepovinné výlety po zajímavých místech České republiky a Evropy obecně s ohledem na studium Feng Šuej.

Pro přihlášku nebo v případě dotazů mne kontaktujte emailem nebo telefonicky. 

Email : cernazelva@gmail.com 

Mobil: 704127111

Žádné komentáře:

Okomentovat