čtvrtek 7. července 2016

Červenec z pohledu energií Feng Shui a Bazi

Měsíc červenec nám přináší mnoho zajímavého. Spolu s ním končí roční období léta a nastává podzim. Já vím, já vím... vůbec to na to nevypadá, ale opravdu je to tak. Srpen bude prvním ze tří měsíců, podzimu a tak jim Dřevěná Ovce (Yi Wei)  pomalu otevírá k němu dveře.

Yi Wei je znamením neklidné Ovce. Více o ní najdete na webu SkolaCínskeAstrologie.cz kde jsou teď aktuálně předpovědi a horoskopy ohledně toho co se ve škole učí. S počátkem Yi Wei, tedy od 7.7.2016 je v kalendáři období SiaoShu, tedy Malá vedra. Je to období kdy Slunce vstoupí do sektoru Jih3 a pro cca 14 dní to bude hlavním sektorem odkud se budou začínat renovace, stavby a další Feng Shui aktivity.
Čchi tohoto období se dostává do závěrečné pozice dorůstání a bude se od příštího měsíce měnit. Element Ohně spojený s obdobím léta pomalu vyhasíná a předává vládu elementu Kovu. Nakolik a jak to ovlivní vaše faktory osudu je potřeba projít ve vašem horoskopu. Nezapomeňte že Ovce má problematické vztahy hlavně k Buvolu(Chou), ale také k Psovi (Xu) a Kryse (Zi).
Hvězdou období je 6.bílá, která představuje vojenskou a literární kariéru a ctnost. Mezi její atributy patří prestiž, přímočarost, spravedlnost a oddanost. V negativní poloze probouzí pýchu, tvrdohlavost, odstup a přílišné riskování. Ostatně na životní Hvězdy je zaměřen seminář Tajemství Ming Kua, který pořádám v následujícím víkendu 16/17 července a kam Vás tímto také zvu. Více najdete zde :


Měsíc Yi Wei má v sobě ukryté 3 problematické dny. Dva jsou negativní k našim financím, jsou to dny Bing Shen (Ohnivá Opice) a Wu Xu (Zemský Pes) tyto dny jsou velmi neblahé a je dobré se v nich vyhnout finančním aktivitám jako je nákup a prodej. Třetím neblahým dnem je den Geng Shen, tedy den Kovové Opice, který je pokládán za den 8mi smrťáků a předznamenává přechod léta do podzimu a proto se nehodí na aktivity růstu a zlepšení, Už vůbec ne na lékařské a jiné ošetření. 
Pokud chcete porozumět času z pohledu starého učení čínských astrologů nenechte si utéct seminář na toto téma na konci srpna. 
Všechny Vás pozdravuji a těším se, že se s Vámi setkám na přednáškách, seminářích nebo třeba na ulicí či u rybníka, nebo při mých občasných výletech za krásami a Feng Shui České republiky.. Užívejte prázdnin opatrujte se.  

Žádné komentáře:

Okomentovat