sobota 13. října 2018

Problematické dny měsíce Října 2018 - 2 část

Jak už jsem psal, umí být říjen krásný měsíc. Jednou za 12 let je ale měsícem, kdy se energie bouří a vytvářejí  silné kolize. O kolizích jsem psal již v první části. Dnes se podíváme na druhou část problematických dnů tohoto října. 

Druhou problematickou konstelací jsou dny Draka. Tím, že máme rok Psa, jsou všechny dny Draka tzv kolizní. Tahle kolize je sice kolizí, ale síla té kolize není příliš silná. Představte si že vládce roku, tento rok tedy Pes je jako císař. Vládce měsíce je pak tedy ministr a vládce dne úředníkem. Pokud nesouhlasí úředník s císařem nemusí to být ještě takový problém, pokud se za něj přimluví ministr. Pak ani ta kvalita dne nemusí být tolik špatná. Pokud ale císař i ministr jsou za jedno, a úředník se bouří proti oběma, je problém hned citelnější. Tyto okamžiky bychom měli brát v potaz. Zvlášť pokud se proti roku a měsíci, postaví den a hodina. To už lze chápat jako úplnou rebelii. Vnější a vnitřní se neshoduje, stojí proti sobě a to se projevuje kolizí. V roce 2016 v roce Opice, se v měsíci Opice proti sobě postavili den a hodina Tygra. Z této vyhrocené kombinace pak v srpnu roku 2016 propuklo zemětřesení v italských horách, které stálo život mnoho lidí. (více zde) 
Tedy dny Draka zvláště v tomto měsíci lze chápat jako velmi rizikové a stojí za to na ně upozornit. 

První z dní Draka je pondělí 15. říjen 2018

Tomuto dni vládne Kovový Drak, který vládne také kritické dvou-hodině, tedy době mezi 7-9 hodinou ranní. Je příznivé vidět, že kolize v zemských energiích není podpořena kolizí v nebeských energií, jako tomu bylo v případě  italského zemětřesení v roce 2016. Energie Geng (Kov jang) jsou energie ostrých kovových předmětů jako jsou zbraně. Hrozí zde tedy větší riziko kolizí a úrazů i pro to, že se v této kombinaci probouzí Hvězda Rudá Oblaka, která je spojena s krvavými úrazy, velkými operacemi a také potraty. V nejtěžší formě předznamenává úmrtí. 

Druhý den Draka je sobota 27. října 2018

Druhý z extra kolizních dnů je den Vodního Draka. Ani zde nenacházíme v nebeské sféře kolize, což je plus v této problematické době. Ranní době Draka vládne Jia (Dřevo jang) a v této kombinaci se navíc neprobouzí žádná z mne známých problematických Hvězd. 

Kniha proměn nám nabízí pro uvedená data další rozšířený pohled, který vám určitě doporučím ke sledování, a tak vy, kdo se tradiční čínskou metafyzikou zabýváte hlouběji, si můžete pročíst hexagramy které k uvedeným dnům přináleží. Tuhle informaci najdete ve sdíleném Google kalendáři. 

Žádné komentáře:

Okomentovat