čtvrtek 22. srpna 2019

FENG SHUI V PRAXI - nepravidelný tvar budovy

Nedávno jsem dokončil a předal analýzu vlivů Feng Shui domu ve středních Čechách, který má nepravidelným půdorys. Domy s nepravidelným půdorysem jsou vždy oříšek, protože dopad vlivů je potřeba dobře přečíst a porozumět na koho to slovo padne a kdo půjde tedy z kola ven, jak se zpívá v jedné dětské hře. Příběh toho domu a jeho obyvatel je velmi zajímavý a krásně demonstruje, jak prostředí ve kterém žijeme ovlivňuje to, jak žijeme a co se nám děje. 

Ten dům si postavil člověk, který podniká v realitách a stavebnictví. Byla to velká investice kterou udělal na pomezí let 2003/2004 tedy na zlomu periody 7 a 8 a to doslova, protože dům zastřešil 2003 a 2004 se nastěhoval. Ten samý rok co se nastěhoval uzavřel obchodní kontrakt, který ho trápil a málem zrujnoval. 

V roce 2017 se nakonec vše zdárně vyřešilo, ale skoro 10 let žil ve stresu a s vidinou, že o vše může přijít. Člověk by mohl říct no jo, to je život, to se stane ať žijete kdekoliv. Ono to ale je vepsáno v metafyzických systémech toho domu a to skoro přesně. Pokud k tomu přiřadíme i BaZi tohoto člověka a půdorys domu, dostáváme příběh o domě, kdy je palác Qien (který patří nejstaršímu muži v domě, nejčastěji otci) díky konstrukci neexistující a neblaze tedy ovlivňuje tuto osobu. Dostáváme příběh domu, který slibuje úspěch při podnikání, a to zejména při podnikání se Zemí (reality a stavby), ale nepříliš štěstí v rodinném životě.  To nám naznačuje tzv dvojitý čelní diagram XKFS. Příběh, která vypráví o pomluvách, soudních přích a riziku uvěznění. On ten dům vlastně vypráví život toho člověka.


Je mi jasné, že se objeví lidé, kteří budou namítat všelijaké NewAge teorie o přitahování si toho a onoho... Není důležité věřit ve Feng Shui, ale je dobré vidět výstupy ya výsledky. Faktem je, že zde máme dům, který má určitý vliv, ať už v něm žije kdokoliv a člověka, jehož BaZi s domem vytváří tento typ interakce. Na ženu v tomto domě žijící by tohle totiž nedopadlo. Tohle je to co nám tradiční Feng Shui přináší a jak nám může být užitečné. To není o vytváření pofidérní harmonie přes barvy a doplňky. To je o reálných situacích v našich životech.

Žádné komentáře:

Okomentovat