pátek 29. května 2020

Když potřebujete vrátit do vztahu vášeň

Říká se, že vášeň ve vztahu nevydrží déle jak 3 roky. Říká se, že vztah pak přejde do rutiny a rutina je nejspolehlivější zabiják sexapelu. Možná nemáte špatný vztah, ale vkradla se vám do něj ona zmíněná rutina, nějak se vytrácí ten milující pocit a vášeň, která byla ve vztahu v počátcích. Člověk nemusí hned vyrazit na sousedskou swingers párty, nebo vyhledat sexkouče, možná stačí nejdřív probudit k životu purpurovou devítku. 

Přísně vzato, roční "Hvězda Purpurová devítka", se nevztahuje přímo k sexu. Přemýšlíme o ni jako o
Hvězdě, která přináší energii růstu (Sheng Qi), a podílí se na šťastných událostech. V dávných dobách mezi šťastné události patřilo především narození potomka a toho se špatně dosahovalo, pokud nevládli mezi manželi příznivé vztahy. Ano, mužská hlava rodiny měla v císařské Číně, vedle hlavní manželky, ještě možnost mít manželky vedlejší, ale nebylo to tak supr, jak se mnohým může na první pohled zdát. I vedlejší ženy měli svoje práva a potřeby a měli také právo požádat o rozvod, pokud manžel vůči nim neplnil svoje povinnosti


Dnes už mnohoženství není společensky přijatelné a tak musí být praktici tradičního feng shui kreativní ve svém přístupu k aplikaci metody Letící Hvězdy. Tím, že se Hvězda purpurová devítka váže k vzrůstající energii a šťastným událostem ji můžeme použít také pro podporu a probuzení energie, a tedy i vášně do vztahů mezi obyvateli domu, nebo bytu. 


Nejpříhodnější tedy je, pokud roční devítka zavítá do vaší ložnice. Ve společné ložnici totiž příznivý vliv Letící roční ovlivní oba z páru. Moc nám prospěšnost Letící Hvězdy nepomůže, nachází-li se ve skladu nebo kumbálu, či dokonce mimo byt, což se nám může také přihodit. Pokud se nám purpurová devítka usadí v kuchyni, koupelně nebo obýváku, není to ještě tak špatné. Tahle místa mohou přinést i vítanou změnu do sexuálního života páru, zvlášť pokud to děláte cíleně. Složitější situace pak ale bude, když na purpurovou Hvězdu tak lehce nedosáhnete. To přichází na řadu metody pokročilého Feng Shui o kterých se bavíme na 10ti lekcích tradičního Feng Shui. Pokud vás tedy zajímá jak lze použít výhody tradičního Feng shui, jak podpořit váš potenciál, jak pracovní tak osobní, přijďte na některou lekci nahlédnout na principy a metody tradičního Feng Shui.

Žádné komentáře:

Okomentovat