úterý 23. února 2021

Aktivace prospěšné Hvězdy Slunce

Ten z Vás, kdo promeškal 12 února vhodnou příležitost k aktivaci Hvězdy bohatství může využít další příznivé datum, kterým je 27 únor 2021. V tento den je možné probudit nápomocnou Hvězdu Slunce.

Tato nápomocná Hvězda přivádí do našich životů pomocníky, poradce a podporovatele mužského pohlaví. Tím minimalizuje nepříznivé energie. Hvězda Slunce představuje pro ty, kteří se s tradičním Feng Shui a BaZi již více obeznámili vliv stejný jako je Noblemen Star, tedy Hvězda šlechtice.

Jde o jednu ze čtyř šlechtických Hvězd a představuje příležitosti k expanzi podnikání a vylepšení naší kariéry, právě prostřednictvím mužských rádců. Využijte tedy tuto Nebesy podanou ruku na lepší týmovou práci a prosperitu.

Pro probuzení vlivu Hvězdy Slunce však musíte splnit několik zásadních kroků. Znamená to být ve správný čas na správném místě a dělat ty správné věci. Hvězda se neprobouzí sama od sebe. Potřebuje k tomu Váš impulz. Tím impulzem je nějaký pohyb a hluk, tedy nějaká činnost v přesně definovaném místě a čase. Je to taková doslova prostorová akupunktura.

Tím místem je sektor znamení Yin (Tygr), který leží ve třetí části Severovýchodního směru na kompase. Jedná se výseč mezi 52,6 – 67,5 stupně. Toto místo musíte správně ve vašem domě nebo kanceláři zaměřit, protože pokud nebudete na správném místě, požadovaného efektu nedosáhnete.


Odpověď na to kde byste tuto aktivaci měli provádět, zda doma nebo v kanceláři je závislá na tom, kde trávíte více pracovního času. Tam kde probudíte onu Hvězdu, tam bude působit a tam byste se tedy měli zdržovat, abyste využili jejího vlivu.

Aktivaci je potřeba provést v sobotu 27.února v hodině mezi 15 a 17h SEČ. Protože se jedná o den, kterému vládne Kůň, bude tato aktivace málo úspěšná pro ty, kteří se narodili v roce Krysy, protože pro ně je to kolizní den.

Aktivací Hvězdy můžete provést hned několika různými způsoby. Důležitá je nějaká aktivita v daném sektoru v ten správný čas. Aktivitou může být hraní na hudební nástroj, tibetskou mísu, flétnu, kytaru ale ne pustit si zde kazeťák. Dále můžete hýbat v této lokalitě nábytkem, klepat kladívkem do zdi (to je tradiční postup) popřípadě provést aktivaci pomocí vodního prvku. K tomu ale potřebujete nádrž s dostatečně velkým množstvím vody, tedy cca 20 a více litrů. Tato vody by neměla jen tak stát, ale měla by se pohybovat, třeba pomocí nějakého akvarijního čerpadla. Aktivaci, tedy pohyb a ruch v této oblasti je dobré dělat celou dobu, tedy po dobu 2h. Předpokládat, že jednou klepnu v 15,05 kladívkem do zdi a bude hotovo není úplně nesprávná.

Pokud jste dočetli až sem a jste připraveni využít možnosti kterou vám Nebe poskytuje, přeji vám hodně úspěchu a štěstí a u dalších článků s tématy čínské metafyziky na přečtenou. 

Žádné komentáře:

Okomentovat