čtvrtek 3. února 2022

Letící Hvězda Feng Shui pro únor 2022

Jedním z podstatných aspektů tradičního Feng Shui v systému San Yuan je čas. K nejznámějším metodám tohoto systému patří Xuan Kong Fej Sin (XKFS), zjednodušeně známá jako metoda Letící Hvězdy Feng Shui. Mezi veřejností je pak znám její zjednodušený aspekt, tzv. Ming Kua, se kterým pracuje jak BaZhai (metoda Osmi sídel), tak vlastně i jiné metody z rodiny Xuan kong.

To, co si v tomto článku společně projdeme, je mnohdy nesprávně označováno jako Astrologie 9 planet. Nejde však o hvězdopravectví v astrologickém slova smyslu, ale o běžné Feng Shui numerologické modely založené na klasické Letící Hvězdě, poskládané podle pravidel kalendáře. Předpovědi a analýzy založené na tomto systému poskytují velmi zajímavé informace primárně o působení živlů v přírodě. Stále totiž platí, již v Tao Te ťing vyřčené pravidlo, že Člověk se řídí podle Země, Země se řídí podle Nebe, Nebe se řídí podle Tao a Tao se řídí podle sebe. Na tuhle základní poučku bychom neměli nikdy zapomínat.

Takže co nás čeká v únoru 2022? 

Zatím se stále nacházíme v éře bílé osmičky. Jsme na jejím konci a v roce 2024 přejdeme do éry purpurové devítky. Tento rok je pak rokem žluté pětky a měsíc únor pod vládou černé dvojky. Máme zde tedy v tomto měsíci silnou zemskou kombinaci 8-5-2. O kombinaci 2-5 jsem již psal (více ZDE), a tento rok a tento měsíc jsou tedy jednou z věcí, které stojí za to se věnovat.


Obecně je tento rok postižen onou nepříznivou kombinací v JZ sektoru. Je to sektor KUN, který ovlivňuje primárně starší ženy a matky. Také toho, kdo v tomto paláci tráví více času, a proto byste se měli podívat, jakou část nemovitosti tento palác ve vašem domě nebo bytě zabírá. Je tam kuchyň, ložnice, obývák nebo vchod? Pak je to problém a je potřeba to řešit. V tomto měsíci navíc zesílený vliv zemských Hvězd na celé ose SV-JZ.

Pokud bych měl dát nějaké doporučení pro tento měsíc, pak je to vyšší opatrnost při pohybech v palácích SV, střed a JZ. Týká se to především těch lidí, kteří mají ono již zmiňované Ming Kua spojené s 1 a 4. Pro ně a pro bílé jedničky (KAN) zvlášť platí toto varování.

Druhým aspektem této kombinace je provázanost prostoru a času. Z mapy XKFS jednoznačně vychází, že dny 12. a 24. února lze chápat jako dny s tragickým potenciálem, (ZDE) protože jsou podpořeny kolizí astrologickou, a lze očekávat nějaké kalamity spojená s horou a zemí. Nabízí se tedy scénář, kde se objevuje zemětřesení, sesuv půdy, závaly a jiné kalamity. Není snadné lokalizovat tyto kalamity, protože pro to, aby se potenciál mohl projevit, potřebuje příležitost, ale SV sektor je v mapě XKFS sídlem této neblahé kombinace.

Tak jako nám mapa XKFS ukázala ničivé povodně v západní Evropě, nebo tornádo na jižní Moravě, či zemětřesení v Itálii, i v tomto případě onen potenciál při analýze mapy XKFS vidíme. Naplnění pak můžeme jen tušit.

Přeji vám všem pokud možno klidné a bezpečné cesty rokem Vodního Tygra.

Žádné komentáře:

Okomentovat