pátek 8. července 2022

Pět kapitol o Spojení Jinu a Jangu

KAPITOLA 1

SEXUÁLNÍ STYK obvykle začíná takto. Uchop její ruce a začni je hladit od zápěstí přes paže až do podpaží, pak vzhůru k ramenům a laskej krk. Laskej okolí krku, potom se posuň dolů k důlku klíční kosti, laskej bradavky a břicho a potom přejdi zase k žebrům. Postupuj až k vulvě, tři klitoris. Nasávej energii k povzbuzení ducha a budeš vidět navždy a budeš žít dlouho jako vesmír.
Klitoris je místem styku ve vnějším pohlavním ústrojí. Hlaď ji odzdola nahoru, abys příjemně vzrušil celé tělo a vyvolal radostné pocity. I kdybys chtěl, neprováděj ještě akt. Objímej a líbej, aby ses uvolnil a pobavil.
Hraj si takto. Nejprve, když energie vzrůstá a tváře se rozpalují, pomalu vydechuj. Dále, když se ženě vztyčí bradavky a zvlhčí se jí nos, pomalu ji objímej. Za třetí, když jsou vaše jazyky sladké a žádostivé, pomalu jí vnikej jazykem do úst. Za čtvrté, když se jí stehna zvlhčí výměšky, pomalu se pohybuj. Za páté, když jí vysychá v krku a stále polyká sliny, pomalu se pohupuj. Toto je pět znaků touhy. Když se projeví všech pět znaků, vztyč se nad ní a pronikni do ní, ale ne až do konce, abys měl energii. Jakmile získáš energii, pronikni hluboko a prorážej do ní, abys rozpustil horko. Opakuj pohyby nahoru a dolů, nezastavuj energii a žena dosáhne skvělého vrcholu.
Prováděj deset sad pohybů, deset pozic styku a střídej deset způsobů proniknutí. Když sexuální styk končí, soustřeď energii do pohlavních orgánů, potom pozoruj osm pohybů, poslechni si pět zvuků a všimni si deseti znaků vrcholu.

KAPITOLA 2

DESET SAD POHYBU znamená desetkrát deset výpadů: nejdříve deset, pak dvacet, potom třicet, čtyřicet, padesát, šedesát, sedmdesát, osmdesát, devadesát, sto. Stáhni se a pronikni bez vystříknutí semene. Proved jednu sadu pohybů bez ejakulace a oči a uši se ti pročistí. Dvě sady, a vyčistí se ti hlas. Tři, a tvá pokožka bude zářivá. Čtyři, a záda a boky se ti zpevní. Pět, a hýždě a stehna se ti zformují. Šest, a pročistí se ti močový trakt. Sedm, a tvá erekce bude velice pevná a silná. Osm, a zazáří ti kůže. Devět, dostaneš se do božského stavu vnitřního uspokojení. Deset sad tvé tělo vydrží.
Deset pozic styku následuje. První se nazývá tygří řádění. Druhému se říká zpěv cikád. Třetí se nazývá píďalka. Čtvrtý se nazývá dráždění jelením parožím. Pátému se říká fénix roztahující křídla. Šestý se nazývá oslí šplhání. Sedmý je ropucha. Osmému se říká králičí běh. Devátý je dračí let. Desátý se nazývá krmení ryb.

KAPITOLA 3.

JE TĚCHTO deset způsobů proniknutí. První je dráždění horní části ženiných pohlavních orgánů. Druhý je dráždění dolní části pohlavních orgánů. Třetí je dráždění vlevo. Čtvrtý je dráždění vpravo. Pátý znamená provádět dráždění rychle. Šestý znamená provádět je pomalu. Sedmý znamená s nízkou frekvencí. Osmý znamená s vysokou frekvencí. Devátý znamená mělce. Desátý znamená do hloubky.
Je těchto osm pohybů. První je objímání, druhý je vztažení paží, třetí je natažení nohou. Čtvrtý je zachycení partnera nohama ze strany, pátý znamená zachytit se partnera ze shora, šestý je překřížení stehen. Sedmý je vodorovné přirážení, osmý jsou vibrace.
Objímáš, když chceš, aby se vaše břicha dotýkala. Vztahování paží dráždí horní část ženiných pohlavních orgánů a provádí se dlouho. Natahování nohou se provádí, když proniknutí není dost hluboké. Žena ovine nohy okolo muže z boku, když chce dráždit své pohlavní orgány ze strany. Když ovine nohy okolo muže nad sebou, chce, aby do ní pronikl hluboko. Překřížení stehen se provádí, když je proniknutí příliš hluboké. Vodorovné přirážení se dělá, když si přeješ mělké proniknutí. Vibrace se dělají, když žena chce, aby muž dlouho pokračoval.
Rychlé dýchání prozrazuje vnitřní nutkání. Namáhavé dýchání je znakem vyvrcholení. Vzdychání prozrazuje nástup slasti vsunutí po penisu. Dýchání ztěžka indikuje extázi. Přirážení a vibrace ženina těla prozrazují její žádost, aby muž ještě pokračoval.

KAPITOLA 4

VEČER JE MUŽOVA životní síla pevná, ráno je nashromážděna ženina životní síla. Když muž živí ženinu životní sílu svou vlastní, cévy v přední části těla se celé podráždí, hladina energie a krve v pokožce roste. Tak se může otevřít, co je uzavřené, a odstraní se veškeré blokace. Vnitřní orgány dostávají výživu a nabíjejí se

KAPITOLA 5

TOTO JE DESET ZNAKŮ vyvrcholení. Při prvním vrcholu nastane klid. Při druhém se objeví aroma spálených kostí. Pro třetí vyvrcholení je charakteristické horko. U čtvrtého se objeví olejovité výměšky. Při pátém se objevuje obilná vůně. Při šestém vrcholu nastane kluzké mazání. U sedmého nastane prolongace. Při osmém vyvrcholení jsou ženiny výměšky mastné. Při devátém jsou její výměšky lepkavé. Při desátém vrcholu nastane ochabnutí, ochabnutí, po němž se znovu vrátí kluzké mazání a obnoví se klid. Tomu se říká závěrečný vrchol. Ke znakům závěrečného vrcholu patří ženin zvlhčený nos, bledé rty, třaslavé ruce a nohy, hýždě zvednuté na posteli. V tomto okamžiku by měl muž přestat, je škodlivé čekat na opadnutí erekce. Nyní je vulva roztažená energií a životodárná síla vstupuje do vnitřních orgánů, kde vytváří božský pocit vnitřního uspokojení.

Text pochází z knihy Sex, zdraví a dlouhý život (průvodce taoistickou praxí)
Autor Tomas Cleary 
Vydavatel Pragma 
databáze knih (ZDE)

Žádné komentáře:

Okomentovat