KONTAKT

Akademie Černé Želvy by ráda navázala na prastarou tradici studia a výuky metafyziky a vznikla pro potřeby vzdělávání zájemců v této  oblasti. Věnujeme se hlavně: 

  • tradičnímu Feng Shui (San He i San Yuan)
  • tradiční čínské astrologie
  • taoistické numerologie a Knize proměn
  • věštecké a šamanské praxi

Jaroslav Vydržel
mobil 704 127 111

email: CernaZelva@gmail.comZakladatel, hlavní lektor a "vajdalot" Akademie se narodil v Chomutově v roce Vodní Krysy(1972)  a od roku Vodního Psa (1982) žije v Praze. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku poloviny devadesátých let a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti spojenými s tradičním Feng Shui, tradiční čínskou astrologií a věštbou z různých orákul. 

Zabývá se analýzou vlivů prostředí na osud člověka (FENG SHUI) jak v soukromé tak firemní oblasti. Analyzuje stávající a navrhuje budoucí domy. Sestavuje a vykládá čínské horoskopy a pomáhá tak lidem nahlédnout na jejich osobnost, silné i slabé stránky a díky tomu najít klíč k spokojenějšímu životu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn ( Yi jing ) a to jak věštecky tak také filozoficky, Pracuje však i s dalšími orákuly, jako jsou třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj web CernaZelva.cz  a Škola čínské astrologie.cz
Při své práci využívá jak znalosti orientální metafyziky, tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.

Zde najdete jeho profil na databázi knih, kde najdete seznam knih které doporučuje včetně recenzí na různé knihy, které ho oslovily nebo naopak zklamaly. DATABÁZE KNIH

MEDIA: 
Články pro časopis Rituals a Medium
YouTube kanál 
Zde najdete rozhovor, který se mnou udělal server Novinky.cz
Zde najdete odkaz na rozhovor pro podcast REDLINE Kamily Paličkové ZDE
Tekutá krajina o Feng Shui ZDE
Kniha Markéty Vostré Poly-dštění mužů ZDE