VÝUKA ČÍNSKÉ ASTROLOGIE

Ucelený studijní program 

čínské astrologie

Čínskou astrologii BaZi (jinak také 4 pilíře osudu) můžete studovat v jedinečném uceleném programu, který vás provede vším podstatným v celém systému čínské astrologie tak, abyste ji mohli praktikovat jak samostatně, tak v rámce své stávající praxe, třeba jako lektor, kouč, poradce nebo terapeut. Tedy všude tam kde pracujete s lidmi.


Celý program je rozdělen na dvě části. BaZi I. a II. a celkově je složen z 8 a více modulů. Každý jeden modul je víkendové setkání kde se věnujeme určitému tématu. Pro dobré zvládnutí celé problematiky jsou k dispozici ještě tak zvaná „BaZi praktika“ kde se studenti věnují praktickým dovednostem a na příkladech si zlepšují svoje znalosti.

Domácí videokurz BaZi I. 


Tato část se dá studovat také distančně formou videokurz pro domácí studium. Tato forma studia je vhodná pro všechny, kteří nestihli jarní termín kurzu, případně je pro ně studium v Praze nedostupné s ohledem na dojíždění nebo preferují samostudium. Tři moduly jsou zde rozděleny na kratší cca 20ti minutové bloky které vás provedou vším co potřebujete o systému BaZi. Součástí kurzu jsou i konzultace nad případnými nejasnostmi.

Termín podle vlastní volby
Aktuální cena 5820 Kč (mám zájem o kurz a další informace)


BaZi I - prezenční (Praha / Brno)

Je základní úroveň, kde se naučíte chápat celý systém a jeho základní stavební kameny. Naučíte se sestavit horoskop a jeho základní analýzu tak, abyste pochopili ty nejpodstatnější vlivy, které se v každém člověku hlásí o slovo. Naučíme se základní metody čtení a výkladu horoskopu a to hlavně metodu HSR, sjednotíme si základní pojmy a seznámíte se s celkovým pojetím astrologie. Kurz se koná každé jaro v Praze.

Termíny pro rok 2022  BRNO : 
modul 1  - 15 a 16 říjen 2022 nebeské kmeny
modul 2 - 19 a 20 listopad 2022 - pozemské větve
modul 3 14 a 15 leden 2023 - deset bohů
Aktuální cena 6930 Kč (mám zájem o kurz a další informace)

Termíny pro rok 2023  PRAHA : 
modul 1  -  březen 2023 - nebeské kmeny
modul 2 - duben 2023 - pozemské větve
modul 3 - květen 2023 - deset bohů
Aktuální cena 6930 Kč (mám zájem o kurz a další informace)


BaZi II. - prezenční (Praha)

Je část kurzu, kde se v 5ti modulech prohlubují základy které jsme si probrali v první části kurzu. Tato část je primárně určena pro ty, kteří se chtějí s čínskou astrologií seznámit do hloubky a chtějí porozumět také jejímu vztahu k čínské medicíně, tradičnímu Feng Shui a věštebným orákulům jako je Kniha proměn. Tato část kurzu je situována do podzimní a zimní části roku a zatím její video forma není k dispozici.

Termín pro rok 2023 (září až leden2023)
Aktuální cena: 2850 Kč / modul 

(mám zájem o kurz a další informace