Akce LÉTO 2022

 Léto s vajdelotem 2022

Tak se nám blíží čas prázdnin a dovolených a já jsem si pro vás připravil soubor 10 víkendových akcí. Bude to pět sobotních výletů po české republice za stavbami fenomenálního barokního architekta a bezesporu geomanta Jana Blažeje Santiniho a pět nedělních seminářů na téma Feng Shui které tak nějak doplní tyto výlety.


VÝLETY

….. budou po vybraných památkách jak profánních (zámek RnK), tak sakrálních (klášterní kostel Kladruby), během nichž se podíváme na různá místa České republiky. Povíme si něco o JBS a také o tom, jak jeho stavby mohou působit a fungovat v prostoru a čase. Podíváme se na souvislosti doby i mnohé další metafyzické aspekty bydlení a stavitelství. JBS je moje malá vášeň a tak se na tyto výlety vážně moc těším, protože s novým LoPanem (Feng Shui kompas) doufám objevím další rozměry jeho staveb.
Sraz bude vždy v cílové destinaci, abyste mohli cestovat každý po vlastní ose, ale kdo by se chtěl ke mne připojit již v Praze nebo cestou, bude vítán. Cestovat budu vlakem a busem tak jako ostatně často a kdo mne sleduje, tak ví že to mám rád. Náklady na dopravu a vstupy do objektů si hradí každý sám. Pokud se chcete připojit k výletům bude dobré se nahlásit dopředu, protože možná při větší skupině půjdou zajistit třeba výhodnější vstupy nebo jiné bonusy. Ale povinné to není.


PŘEDNÁŠKY

Přednášky budou vždy v Praze, následující den po výletu, tedy v neděli a jejich tématem budou aspekty tradičního Feng Shui. Snažil jsem se vybrat jak praktická, tak teoretická témata, abychom měli jakýsi průřez a vy jste si mohli vybrat to, co vás zajímá. Na přednášky je potřeba se vždy přihlásit s minimálním týdenním předstihem, abych mohl zajisti prostor a další věci, které budou na setkání potřeba.


Přihlásit se můžete zde na formuláři  (ZDE)


Cena výletu podle nákladů na dopravu a vstupů (hradí si každý sám)
Cena přednášek 1000 kč/os

Celý program léta s vajdelotem:

09. července - RYCHNOV NAD KNĚŽNOU (zámek)
10. července - Jak zaměřit a pracovat s půdorysy domů ve Feng Shui (PRAHA)

16. července - KLADRUBY (Klášterní kostel - západní Čechy)
17. července - Koncepty a metody v tradičním Feng Shui (PRAHA)

23. července – PRAHA (Bílá hora, Nerudovka, Panenské Břežany)
24. července - Jak na bohatství ve Feng Shui (Praha)

06. srpna - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU (Zelená hora)
07- srpna - 3 poklady ve Feng Shui (Praha)

13. srpna - MARIÁNSKÁ TÝNICE (Poutní kostel a proboštství)
14- srpna - Jak na vztahy ve Feng Shui (Praha)

Tak co, přidáte se ke mne?